Povedal ze ju chce pretiahnut a velmi..

Príspevok v téme: Povedal ze ju chce pretiahnut a velmi..
NIKOLETKA1

POZERALI SME S PRIATELOM PRVY ROMANTICKY FILM S EVOU MENDEZ..O 2 DNI NESKOR SOM VIDELA AKO NA CETE PISAL ZE JU CHCE PRETIAHNUT ZE BY JU STRASNE PRETIAHOL...VELMI TO BOLI...PRECO TO UROBIL..AKO MOHOL..PRVY ROMANTICKY FILM A ON SI MYSLEL TOTO...TERAZ BUDEM PRI VSETKYCH FILMOCH KDE BUDU NEJAKE PEKNE MYSLIET NA TOTO...PRECO...;(

NIKOLETKA1

winki,..neviem,nieco akoby ma k nemu velmi pritahovalo,..aj ked sa milujeme,je to uzasne,krasne,..horsi je ten kazdodenny zivot,..no nemozme mat vsetko asi..;((

NIKOLETKA1

majuska,..z jedneho jedineho dovodu,..ja viem,mozno hlupe,ale on nie je vasnivy,..teda nebol,..myslim akoze pri milovani,..nerozumeli sme si len v tejto jednej veci,..a je mi to luto,..;(

janka24

Na tvojom mieste sa s ním porozprávama o všetkom na rovinu a takisto ako ta berie...budeš vediet na čom si..či ten vztah ma šancu alebo nie

NIKOLETKA1

a to nie je vsetko,..dokonca tam hovoril ze jedina velkost ktora sa mu paci je 6 a 8,ze 10 sa este da,ale 12velkost to uz by nemohol,pritom ja som niekedy 12velkost aj bola,ked sa nekontrolujem,..teraz som 8-10..proste sa pri nom kvoli tomu citim strasne zakomplexovana..strasne pod tlakom..akoby som musela byt vzdy perfektna..a ked priberiem nahodou niekedy necha ma...alebo sa bude obzerat po inych este viac,..strasne mi otriasol sebavedomim s tym co som videla co pisal...

janka24

Možno si to ani sama neuvedomuješ, ale asi ti chyba ten tvoje byvaly a hoci toho terajšieho máš rada,porovnávaš ich...a je to pravda..išlo o herečku,nie realnu nejaku tvoju kamošku, či znamu. Verím, že chlapi sa bavia zo žartu aj len aby zaposobili pred kamaratmi o hocičom...on to tak možno ani nemyslel, len sa vystatoval..a vy mate čerstvy vztah, ešte na nom popracujete...

NIKOLETKA1

winki..ja to predychavam uz dlho,..chcem na to zabudnut ale neda sa..kde je teda problem..ako by sa mal zalubeny muz spravat?ak toto je laska potom nechcem o nej dokonca zivota uz pocut...

tekvicka

tak mne by sa to urite tiez nepacilo...neznamena ze sa nemoze kuknut, alebo vzdat hold zenskej krase ;) moj priatel tiez obzera, ked je vo fime nejaka pekna herecka(co je skoro vzdy :) tak tiez zhodnoti ze je kocka, ale to je v poriadku,vsak neni skareda tak co. ja tiez poviem napr. no to bude zase bbost film ale aspon tam hra XYZ tak bude na co pozerat.ale pravdu povediac nemyslim na to ze by som ho chcela hned do postele.
urcite nie je vhodne vyjadrenie ze by ju chcel pretiahnut, mozno ze koli kamosom pouziva take "frajerske" vyjadrovanie ale teda uplne OK sa mi to nezda

winki

moja ak som to spravne pochopila tak on to vlastne nepovedal tebe do oci ze waaaw aka kocka chcel by som ju pretiahnut....on sa jednoducho o tom bavil len s chalanmi a nehnevaj sa na mna ale v tvojom veku este nevies ze chalani si medzi sebou povedia vsetko a to nekdy aj totalne nechutnosti? Co to riesis preboha dievca....uvedom sa. Ked saz povie chcem pretiahnut tvoju kamosku tak to by si mala zacat takto stresovat....tak to predychaj a porozmyslaj ci problem neni niekde uplne inde.