Má ten vztah buducnost?

Príspevok v téme: Má ten vztah buducnost?
winki

Ahojte mam 24 rokov a priatela ktory ma 21 ja viem je to dost vyrazny rozdiel, ale s tym som aj na zaciatku vztahu ratala no nakoniec sa to vyvinulo tak ze sme spolu uz 2 roky. Ale mam taky problem poviete si ze som hlupa ja viem ze som nejake vci mala riesit inak a viem ze by bolo aj spravne rozist sa a ist si vlastnou cestou...ale nedokazem to.
Takze priatel ma tak trosku klamal chodil von po diskach s kamosmi bez toho aby mi to oznamil...nemala by som s tym problem ale ked som sa to dozvedela a povedala mu to tak povedal ze doteraz nebol nauceny nato sa niekomu spovedat co robi. Dalsi problem je ten ze teraz uz nechodi neikam ale on chodi do roboty ja do skoly na vs a jednoducho nechce byt so mnou kazdy den mne by stacila hodinka ale on ju radsej stravi doma pri pc ako somnou a potom mi vycita ze chcem byt stale snim ze on je unaveny atd. ako ja to chapem ale vadi mi to. A dalej raz ma podviedo teda bozkavl sa s jednou babou mali sme vstedy nejake problemy...a vsetko sme si vysvetlili a tak ale teraz je to take ze ja som svojim rodicom nakolko este byvam u nich povedala co sa stalo a oni no nemaju ho velmi vlaske a on odmieta ku nam prist a ja neviem ja ho stale kontrolujem a neverim mu. Co mam robit?

winki

tak s nim sa velmi ako rozpravat neda...predsa je este nezreli to chapem a s tym som sa uz zmierila. Ja len potrebujem vediet co robit aby som mala ten vnutorny pocit pokoja ze sa nic nedeje lebo ked ta raz niekto oklame tak velmi tazko zacnes znova verit a tych klamstiev bolo dost sice nie vaznych ale boli. A viem ze ma miluje ja len nechcem znicit nas vztah svojim vypocuvanim a tak.

mojkomojko

A rozprávate sa o tom? O vašom vzťahu, o pocitoch? Myslím, že sama vieš, že násilím to nepôjde. Ak sám nebude chcieť k vám prísť, neurobí to. Chce to len čas. Naozaj to môže byť aj tým vekom, či chceš alebo nie. A že sa bozkával s inou? Hm, možno len skúšal (veď zrejme ešte nemal veľa príležitostí a skúsenosti) ale možno to signalizuje vážnejšie, vnútorné problémy vo vašom vzťahu.

winki

verim mu viem ze to co robi je preto ze ma tolko rokov ako ma a este potrebuje trochu volnosti ale pochobnosti su tu a neviem ako s tym bojovat.

winki

ja viem ale to bolo ktej teme ako ja viem ze ma miluje inak by somnou nebol nemam nic take extra...povedal mi ze ma lubi a chce byt so mnou ja len neviem ako prekonat to ked neni so mnou a mna prepadnu tie blbe myslienky co asi robi neviem ako vyriesit to ze nechce prist k nam.

mojkomojko

Winki,

veď v diskusii na inú tému (POVEDAL ZE JU CHCE PRETIAHNUT A VELMI...), píšeš, že ťa priateľ má rád a že mu veríš.
Teraz si si otvorila vlastnú tému a v závere uvádzaš, že mu neveríš. Čo sa deje?