Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim poradit pri napalovani dvd

Príspevok v téme: prosim poradit pri napalovani dvd
sweyna

Vie mi niekto poradit,.chcem si napalit film na dvd-R,..ale po stiahnuti na cd mi nejde nic prehrat na dividicku.pritom postup ma spravny lebo pesnicky na MP3,mi vypali v pohode...neviem kde robim chybu,,a pritom mi nacita na jedno DVD aj 6.filmov nieje to vela ?a preto mi to nechce prehravat,ale ak ano ako ma ich pocet znizit?

Roky-R21

Potreboval by som poradit. Nejdu my napalovat filmy v okenku polozky v zarizeni my nejde dostat tam datovy disk. Pesnicky my napalit idu zvukovy disk my tam dat ide Vopred dakujem

ploche_brusko

tak zrejme napalujes vo formate divix, a nie vsetky dvd prehravace (aspon tie starsie) tento format nepodporuju,nase stare dvd tiez nepodporovalo, a to zas az take stare nebolo :) to preto sa ti tolko filmov zmesti na dvd, lebo su mensia, zvacsa 700MB... neviem ci si chcela toto vediet, vazne si sa vyjadrila malo zrozumitelne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim poradit pri napalovani dvd - Fórum - ZDRAVIE.sk