kamarat alebo ...?

Príspevok v téme: kamarat alebo ...?
karolinka122

nooo...tak zacnem od zaciatku.raz ma vo vlaku zacal balit jeden chalan- poznala som ho powedzme ze z videnia, poznam aj jeho rodinu, s jeho maminou som bola casto v kontakte.zacal ma volavat von a tak, stale mi pisal sms az sa ma raz opytal,ze ci s nim necem chodit. strrasne som sa vtedy zlakla,ze wed ho ani nepoznam a povedala som nech chvilu pocka, ze sa musime wiac spoznat a tak. odvtedy vsak bol ku mne takky odmerany, ani sa moc so mnou nebavil,stalesa vyhovaral ze sa musi ucit alebo ma nejaku robotu. strasne ma to strapilo,lebo som nechcela byt s nim pohnewana,chcela som ho ako kamarata,ale nechcela som s nim chodit. po case som s nim sla von aj spolu s mojimi kamaratkami a sesternicou. zacal sa ´´krutit´´ okolo sesternice, balil ju, ale nemohla som si nevsimnut,ze stale ssa pozera kutikom oka po mne a sleduje ako zareagujem. bolo mi to trapne, ale nejako mi to newadilo. potom mi vsak jeho suseda-moja dobra kamoska powedala o tom, aky je strasny suknickar,ze chce kazdu babu. zacala som mat taky blby pocit z toho, ze ci len nechce vyuzit sesternicu na to, aby somm ziarlila-lebo niekedy bol ku nej strasne mily-hlavne ked tam bolo wiac ludi-aby si ti druhy mysleli,ze spolu chodia, ale ked som bola s nimi len s par kamaratkami, tak zrazu sa twaril ako by sestrernicu ani nepoznal a wenoval sa mne. bojim sa aby sa ona do neho nejako nebuchla,lebo ju mam fakt rada a nechcem aby sa potom trapila.aj som jej o tomto wsetkom powedala, ale ona stale opakuje,ze sa nemam bat, ze to ma ´´pod kontrolou´´. je to uplne take zamotane, uz ani ja nema v tom prehlad, lebo teraz ma zase zacal balit jeho kamarat a on na neho ziarli, wed ale ja s nim ani nechodim a on ma predsa moju sestrernicu za ´´frajerku´´, tak mu to moze byt jedno, nie? niekedy zacinam lutovat, ze som mu wtedy hned na zacitkuu nepowedala, ze ano, budem s tebou chodit...ale inokedy zase som aj rada, hlawne ked si spomeniem ako stale pozera po inych a bali ktoru len moze...newiem sa w tom uz vyznam a ani newiem ako si to vyswetlit...myslite, ze chcel vo mne iba vzbudit ziarlivost??? :(