Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK a menstruacia

Príspevok v téme: HAK a menstruacia
Včielka Maja

Lekárka mi predpísala HAK ,ktorú som mala začat uživat už v prvý den menštruácie,ale nemohla som,pretože o pár dní mi robila krvné testy,TAk mi dala jednu brožúrku a tam písalo,že môžem zobrať v prvý den cyklu,ale aj medzi 2 a 5 dnom cyklu.JA som ju vzala na 5 den cyklu,..poradte,možem sa spolahnut,že tá tabletka zabrala????O týžden idem k priatelovi a.....hlavu mám plnú otáznikov......či sa prejavil alebo neprejavil antikoncepčný učinok.Vdaka a pekné dni prajem.....:-)

alzbee

Myslim, ze zrejme to zalezi aj od druhu HAk...ja beriem Lindynette 20 a tam pisu, ze sa treba chranit tyzden, ale je zaujimave, ze to pisu len na ceskej strane pribaloveho letaku a na slovenskej strane nie, takze odporucam prestudovat si aj tu cesku :))

notka

ak by si si precitala tu brozurku, tak ti tam aj pisu, ze ak nezacnes uzivat prvy den, tak sa potom treba myslim dva tyzdne minimalne chranit...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK a menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk