zaludocna kyselina

AdamKrt

...:

a naco si chces davat sodu ? Soda zmakcuje vodu a neutralizuje kyselinu v zaludku. Ak by bol prebytok kyseliny, dobre. Ale vacsinou ludia maju nedostatok, tak si pohorsis a horsie bude travit. To grganie je z plynov, ktore sa tvoria reakciou sody a neutralizaciou kyseliny. Co vymyslas......???

RNG

naviac, na rozdiel od teba, mne na tom zalezi velmi, ako dopadnu ludia, co daju na moje rady(vlastne rady lekarov, ktore tu udavam).
Keby som nedbal o druhych, ako vysvetlis, ze som bol dlhe roky ochotny znasat straty az do casu, ked som si to dalej nemohol financne dovolit?
A pre co by som sem pisal a marnil plno casu,na ukor mojej rekreacie, niekedy prace a rodiny?

RNG

kariol, na synteticke chemikalie=dnesne lieky sa musia pisat bocne nasledky, lebo ich maju hojne.
Na potraviny a povolene potravinove doplnky sa nic nepise, lebo ich nemaju bezne v normalnych odpoorucenych davkach. Inac by ich nedovolili,predavat bez upozornenia.
Nuz a toto ludia povacsine nevedia, a zda sa ze ani ty ten rozdiel este stale nevidis.
Preto ked ja odporucam povolene doplnky(neopakuj prosim stale, ze ich predavam, lebo to nie je pravda uz vyse roka), mozem to robit rovnako bezpecne, ako kuchar, ktory napise recept na dortu alebo hocijake jedlo. Nuz a tu je ten zasadny rozdiel, pre co si to bez vycitiek svedomia a ohrozovania zdravia ludi mozem risknut .

Naviac, nikdy neodporucam nic, co by som nemal od reputabilnych lekarov, co sa tymito vecami zaoberaju.

karioll

rng
ja ti nic nezavidim ani na teba neutocim,ty si sam pisal,ze si podnikatel,zw poskodzuju tvoje meno,ci co,ked ti niekto zalozil temu, ze je proti tebe ci co to bolo,opakujem,je mi to jedno.je mi jedno ako dopadnu ludia co daju na tvoje rady,teda nielen na tvoje,lebo vo vela veciach si mimo,ja neskumam ci zamerne,z nevedomosti,alebo iba z nedostatku informacii,alebo ziadnej snahy o pochopenie fungovania tela,nikdy som nepisal,ani som si nemyslel,ze si zly clovek,alebo ze si debil,dement alebo take nieco.stale tvrdim,ze nie je spravne radit ludom ked su naozaj chori,tento portal,kedze sem pise odpovede doslova hocikto by mal byt na temy,ake su tu napriklad,ako spravne umyvat penis,ci farba pyskov pri menzese a pod.na druhej strane uznavam kazdeho slobodnu volbu,ked hlada pomoc na takomto fore a nie u lekara,nech si znasa nasledky na zdravi sam.potravinove doplnky ktore ponukas ty a vsetci ostatni,su statnym ustavom pre kontrolu lieciv kvalifikovane,laicky povedane,neublizi,nemusi pomoct.chapes ten rozdiel medzi tymto a liekom?po 2.nikdy som necital ani od teba ani nikoho ineho upozornenie na vedlajsie ucinky a hlavne interakcie a s pripadnymi liekmi ktore berie ten,co hlada pomoc.evidentne mas vacsie znalosti ako drtiva vacsina tich co sem vypisuju,preto pisem toto tebe.mohol by som aj tomu co vysokymi davkami c vitaminu vyliecil psychozu,ale aj tak neverim v efekt tohto prispevku

bettainnkkoo

Na BETAIN HCL nedam dopostit a velmi krasne dakujem panovi RNG. Uzivam ho uz pomaly 3-ti rok a nemam s travenim ZIADNE problemy. Dovtedy som ako blba behala po lekaroch, na gaste som bola ako doma...a nic. Odvtedy, ako uzivam Betain mi nic nie je. Travi mi super, nepoznam, co je to nafuknute brucho. Bojim sa len, ked sa mi minie...Ale potom si bud budem davat namiesavat HCL v lekarni, alebo skusim kupit na internete. Zatial ich mam v zasobe este z obchodu v Lucenci, co mal RNG. Vykupila som ich vsetky, co ostali na sklade.Talze verim, ze este na ten rok budem mat pokoj so zhananim.

AdamKrt

RNG: zabudas, ze na Slovensko, kym sa dostanu urcite informacie, tak to trva...

Znamej pre diagnozu rakoviny poradil jeden doktor v Cechach pred 15timi rokmi Wobenzym. Tu sa po dalsich 10tich rokoch z toho este smialo kopec lekarov, ze to su lentilky...

Druha vec je, ze lekari mozu vychadzat z toho, co je BEZNE k dostaniu tu v lekarnach a nebudu pozerat nejake pripravky, co dostat kupit hadam len v Amerike....

RNG

na podporu tvorenia kyselin a regeneraciu poskodenych parietalnych buniek(obvykle "zaludocne " chripky ale aj mnoho roznych bakterii)je hromada doplnkov, ale niekedy su bunky natolko poskodene, ze nevedia vytvorit dost kyseliny na normalny traviaci proces a vtedy je dobre doplnit nedostatok, inac je telo sustavne oslabovane a to nielen toxinmi z hnitia v zaludku, ale aj nedostatocnou absorbciou s nedokonale natravenych potravin. A to ma dalekosiahle nasledky na vsetkych procesoch v tele. A lepsie je adresovat doplnenie kyselin(tiez enzymov, vlaknin a probiotik) nez cakat, co sa z toho vyvinie a potom dodatocne tie rozne problemy adresovat.Tak k tomu zialbohu pristupuju lekari alebo este horsie, adresuju symptom nedostatku kyselin, vytlacanie obsahu zaludku do pazeraku kvasnymi plynmi tym, ze uplne zneutralizuju kyseliny v zaludku, ktore potom "nepalia" v pazeraku.....