Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako stmavim vlasy?

Príspevok v téme: Ako stmavim vlasy?
tasisy

Ahojte. Moja prirodzena farba vlasov je taka popolava, stredne az svetlo hneda.. nechcala som si ich konecne vyrast po tolkom zatazeni farbami. Ale od slniecka sa mi tak nepekne vytiahli niektore pramene..a celkovo tak zosvetlili. Nepoznate nejaky pripravok ktory mi trosku natonoval vlasy do tmavsia? nech to nie je farba.. aj sampon je na mna prisilny, povedala by som ze rovnako ako farba. alebo prirodny recept nepoznate nejaky? pocula som nieco o zihlave. Dakujem:)

luculiiik

tasisy, ja som mala podobný problém, tak som si vyskúšala opláchnuť vlasy kávou. Vychladnutú precedenú kávu si vmasíruj do umytých a ešte vlhkých vlasov. Nechaj pôsobiť 30 minút a opláchni. (Mne sa to osvedčilo, ale je s tým babračka). Ešte je druhý recept, ten som neskúšala. Zmiešaj 400 ml silnej zrnkovej kávy s 2 žĺtkami. Nanes to na suché vlasy, zakry fóliou a nechaj 20 minút pôsobiť. Potom vlásky opláchni vlažnou vodou.
Dúfam, že som pomohla. :)

mellinda

Ja som skusala ten bezfarebny zabal, ale len raz. Po prvom pouziti veru rozdiel asi nepocitis, ale viacere baby pisali, ze po viacnasobnom aplikovani to efekt ma. Dalsia vec je, ze ta Henna, ktoru dostat v DM je vraj slaba, teda co sa tyka farebnych odtienov, tak ako pisala aj MaryLu, ze to nemusi tak dobre chytit. Mozno skusit inu Hennu, nie tu z DM.

tasisy

Naozaj to tak velmi vyzivi vlasy? Chcela by som skusit najskor ten bezfarebny zabal. Mate skusenost s nim?
Hlavne by ma zaujimalo ci mozem pouzivat potom na vlasy bezne pripravky, sampony, tuzidla, masky, spreje, kremy, gely.. ved aj to je chcemia :) Hm?

MaryLu

Ja som vyskusala hennu viackrat, no zdal sa mi ucinok slaby, resp. zafarbenie nebolo ani vidiet, pritom som chcela len trosku ztmavnut vlasy. Ale zas pomohlo to zdraviu a kvalite vlasov.
Naposledy som si davala hennu pred mesiacom, kedy si teraz mozem dat chemicku farbu aby mi dobre chytila? nie na zeleno :)

mellinda

Kedze Henna je prirodna farba, aj to zafarbenie je velmi prirodzene, skor len dodava odtien. Nie je to ako pri chemickych farbach, ze jasne vidiet prechody medzi farbenym a nefarbenym. Opakovat by sa to tusim malo raz do mesiaca, ale to uvidis podla potreby. Co sa tyka odrastania koncekov, tak ako som pisala aj vyssie, u Henny to nie je take napadne. Ved vyskusaj a uvidis. Len potom pozor na to, ze po Henne uz si chemicku farbu nebudes moct dat, hrozi, ze ti chyti na zeleno.:-)

tasisy

dakujem za reakciu. Zacinam o Henne premyslat. Rada by som este vedela ako dlho vydrzi na vlasoch, ci sa vymyva, alebo odrasta.. ci treba teda dofarbovat. Hm?

mellinda

Ked hladas nieco prirodne, co doda tvojim vlasom zaroven aj krasnu farbu, tak pre teba je idealna Henna. Vlasy vyzivi, nezatazi, da im uv-faktor a hnede odtiene su naozaj krasne. Takze ti radim rozhodne hennu. :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.