Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyletela som zo skoly co dalej??????????

Príspevok v téme: vyletela som zo skoly co dalej??????????
jana22x

Mam taky problem ze teraz ma vyhodili z 3ho rocnika z mediciny a teraz neviem ako dalej :( Vy by ste isli to este raz skusit tym, ze viete ze musite ist znova na prijimacky a potom by asi uznali niektore skusky a v najlepsom by som mohla pokracovat v 2hom rocniku?! Prosim napiste vase nazory,som strasne zufala! :((( DIKY!!!

allexx

xxxxxm, trochu som sa pozastavila nad tvojim prispevkom....preco by sa mala vykaslat na medicinu, vsak moze skusit este raz....a co na tom, ze bude opakovat skolu? ...zato z nej nemoze byt dobry lekar?...a co na tom? ...ako vies, ci aj ten tvoj lekar, ktoreho napr. ty uznavas,navstevujes neopakoval rocnik, skusku...a ta tvoja veta, ze ci by sa dala osetrit takym lekarom, ktory opakoval skolu... kus trapne...vsak nikto z nas nevie, ked ideme ku lekarovi, ako tu skolu skoncil....nema to napisane ani na dverach ambulancie, ani na cele....alebo sa ho na to este pred osetrenim mam opytat a ak opakoval skusku, skolu , tak mu podakujem a hned sa vyparim?.. tiez nechapem, preco po nej sliapete!!!...preco si myslite, ze zabera miesto inym...uz prestante! ...vidite, ze je z toho sama zufala, tak ju este nicte svojimi recami a udupavajte jej sebavedomie....
JANKA, budes mat este cely rok cas na rozmyslenie, tak neboj, uvaz, ci ti to stoji za to ist opat skusit stastie na tu medicinu, alebo mozno ze skusis nieco ine....drzim palce...

jana22x

dobra vila dakujem za pochopenie a za sucit len ani to neviem momentalne ze ci to vobec mam skusit znova alebo vymysliet nieco ine?ale co?hm...to neviem ani ja :(

dobra vila

Fuha, Jana, je mi ta uprimne luto :-/.
Mi normalne zimomriavky prebehli po chrbte po precitani tvojej zufalej spravy :(.
Ludia, ja by som to nenazvala, ze je to iba jej chybou a ze zabera miesto inym, lebo budme uprimni, ale kolki z nas potrebuju aj stastie pri skuskach?!! Spomente si, kolkokrat ste si to povedali, ci uz pri skuske, pisomke, ci statniciach!! Treba to k tomu... neviem ako vy, ale ja poznam naozaj sikovnych ludi, ktorym sa skola nepostastila a vzdali to bud dobrovolne, alebo ich vyhodili a pritom by som to na nich NIKDY nepovedala, ze tu vysku nedostuduju. Je to o stasti, aj o uciteloch. Na niektorych fakultach su ochotni, na inych uplni blbci...
A medicina...to je ine kafe... to je jedna z najtazsich skol, takze uz preto pred tebou skladam klobuk, ze si sa tam vobec dostala! Kamoska mi vystudovala medicinu v Prahe a ta sa drvila fest a furt!! Nielen na skuskovom, akoze fakt ze sa musela priebezne vela ucit, to neutiahne hocikto... Je mi ta luto...mala si sa hodit o zem, ze ti je zle :-P. Nvm vsak, ci by ti to k niecomu pomohlo, kedze ta chemia ti nejde, ale mozno by ta bol mohol doucovat nejaky starsi spoluziak.
Viete...to, ze teraz vyletela, neznamena, ze z tej chemie bola mimo aj ked sa tam hlasila. To proste NEMOZETE vediet dopredu ako vam to pojde!!
Niekto sa uci naozaj vela a jednoducho ma stresy, alebo sa do toho nedostane, iny ma dobru hlavu, alebo blbe stastie!
To je aj o tom, zdaleka to nie je len o vedomostiach.
Janka, drzim palce... a chapem, ako myslis, to neviem co dalej...je to na trt, ked stratis tri roky a potom nevies, ci sa na to dat znova, alebo nie, aby sa to neopakovalo...
Ja sice nie som doktorka, viem, ze na medicine je to jeden z hlavnych predmetov, ale preboha, nie kazdy lekar to uz bude potrebovat! :D (ci hej? uhmm). Nemusis robit v nejakom laboratoriu...takej ocnej, ci krcnej je to na co? (len sa pytam, nemam v tom prehlad). Iba tak rozmyslam... Ale co narobis, patri to tam... drz sa.

xxxxxxm

tak to si mala hneď na začiatku povedať, že si tú biochémiu už prenášala - teraz je už jasné, prečo ťa vyhodili. Inak neuraz sa, ale podľa mňa by si sa mala na medicínu vykašľať. Úprimne: ty by si sa dala ošetriť lekárovi, o ktorom vieš, že ho z medicíny vyhodili a skončil ju iba na druhý krát? a akú máš istotu, že tú biochémiu spravíš, keď ťa znova zoberú? Čo ak sa to zasa nepodarí? takto len budeš zaberať miesto niekomu, kto na to má.

severanka

jana22x: suma záleží od rodiny... väčšina rodín ti dám 10-15 € na deň + stravu a pitie neobmedzene... mňa napríklad občas pozvú aj na obed do reštiky, alebo mi mamina toho dievčatka niečo kúpi...

rodinka.sk
modrykonik.sk

severanka

jana22x: opatrujem 2 ročné dievčatko, som s ním celý deň, platia mi priemerne ale zase, povedzme si na rovinu, nie je to ťažká robota... našla som inzerát, tak som sa k ním dostala... ale aj ja som mala uverejnené inzráty a aj na angličtinu mám na nete, zrovna dnes mi jedna pani na doučovanie volala...

jana22x

aha to je super:) a tak mozem sa ta spytat ze ako si nasla tie rodinky?a ze kolko ti platia a kolko si denne s detmi? :) a kolkorocne su tvoje?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyletela som zo skoly co dalej?????????? - Fórum - ZDRAVIE.sk