zehlenie vlasov

secretkaa

jaaaj, jak som ja rada ze vsetci tu zehlicku chvalia(eta 1331)... heh :) mam ju len treti den ale zda sa byt dobraa:)

mona282

odporucam zehlicku eta 1331 vyskusala som asi 3 a tuto mam najnovsiu a je vazne dobra.stoji 900Sk a ma keramicke dosticky s tournalinom ktory chrani vlasy a tiez k tomu odporucam pripravok na vlsy wella iron spray stoji okolo 300Sk a chrani vlasy pred teplom a dodava pevnost a lesk a krasne vonia.da sa kupit v kadernictve ale aj v drogeriach.

secretkaa

Adulka, urcite keramicke abo teflonove klieste. Myslim ze je dobra aj nastavitelna teplota. Asi je pravda, ze je lepsie viac investovat a kupit znackovu nez mat nejaky smejd za 500. Neviem, zajtra skusam prvykrat :)

andrea25

mam skusenost so zehlenim vlasov a neviem si to vynachvalit, radsej som vsadila na kvalitu tak ma to vyslo asi 1500 sk taktiez pouzivam pripravok lebo bez toho to prosim ani neskusajte , mam vybornu kadernicku a ta mi poradila osis pripravok v spraji je to super a nestoji to vela a pomaha, ak mozem poradit nesetrite na vlasoch, tie uz potom do kopy tak rychlo nedate

secretkaa

tiez rozmyslam ze si zaobstaram zehlicku na vlasy....kolko asi stoja vselijake tieto pripravky na zehlene vlasy?

sasa

ten wella sprej je dost dobry stoji 300Sk a je dostat skor v kadernictve le aj v niektor.drogeriach.ale vazne odporucam

marcelína

ahojte na vlasy je nejvhodnejšia keramická žehlička vlasy a prostridky na žehlenie vám najlepšie poradí vasa kadernícka mám dobrú skúsenosť s LOREAL

Adulka

čaute baby,koľko stojí ten sprej a v akej drogérii ho majú? a aké máte skúsenosti so žehlením vlasov so žehličkou,ktora ma kovové platničky. som taku dostala a sa to boj?m dať na vlasy,aby som si nezničila. tie prípravky fakt vlasy chránia ?