CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

lolinka

..oki babky..tak uz sme styri:-P..teda ja,smile17 (mimochodom ty sa ako volas??),brittany a tinna..inac tak ok mozme zacat uz teraz zacat s chudnutim...a inac z akych casti tela by ste chceli najviac schudnut??..ja asik z bokov a brucha..aa mohli by sme si sem napisat nejake cviky co by sme kazda kazdy den cvicila:) suhlasite??

t!nna

lolinka=)...takze ja som mata mam 15rokov meriam 167 a vazim56 chcem to dotiahnut na 50=)velmi rada budem s vami kecat a tak by sme sa mohli od npweho roku aj od teraz stretavat tu tak medzi 9-10vecer=)ak chcete=)

t!nna

brittany...ty brdo vies aj ja som mala vo februari dobru vahu 47 potom sa tu spustilo a mam 56...cvicila som celu zimu 2005 az do maja2006mala som tak 47 48 49...potom som zacala chodit do fitka a prestala som cvicit....potom ked vsak zacali prazdniny prestala som chdit do fitka a necvicila som pribralas som a teraz sa to opat zacina=)...a ja som uz zacala cvicit asi tyzden=))tak podme spolu=)

brittany

t!nna nejsi jedinna ktora chce schudnut...ja chudnem uz asi rok a stale nic =)))...teda vo februari som mala dobru vahu len potom som stale zrala a zrala sladke a pribrala som odvtedy 7 kg :((..a odvtedy som ece 3 schudla:)...u mna sa to meni...a chudnut zacnem od zajtra do noveho roka cakat nebudem,lebo dovtedy by som len pribrala jak sa poznam :)

lolinka

cavik tinna....jasne..mozme aj tu kecat:-P..ja budem tiez rada ked budeme aj tu kecat,ze ako sa nam dari..este na uvod sa trosku zoznamime:)..a od noveho roku ideme nato..urcite sa nam seckym podari a dosiahneme to co ceme..:)..papa

t!nna

smila17,brittany.lolinka...ahojte a co keby sme kecali tu...dufam ze sa smiem pripojit=)velmi rada by som kecala =)))a najma schudla a nasla si kamosky=)

t!nna

JEEE ahoy=)presne toto som hladala..aj ja chcem strasne schudnut od noweho roku=)a tak ja by som tiez chcela mat niekoho s kym by som si radila=)ak chces ja sa rada podelim zo skusenostami radami alesamozrejme ze aj vypocujem=)