CHUDNIME SPOLU

Príspevok v téme: CHUDNIME SPOLU
lolinka

ahojky..volam sa vera a mam 15..chcela by som od noveho roku schudnut a hladam tu kamosku priblizne v mojom veku,ktora ma tiez rovnaky problem ako ja...proste pisali by sme si maily,pripadne cez icq ze ako sa nam dari v chudnuti..co papame a tak:)..a davali by sme si spolocne rozne rady..v kazdom pripade nechcem ziadne drasticke diety..prosto zdravo schudnut:)..ak mas zaujem,tak napis na moj mail lolinka666@zoznam.sk alebo aj sem napis odkaz a ja ta skontaktujem..dakujem moc papa

brona

Mam to od kamosa co sa venuje sportu:)
A vravim ze na kazdeho padne nieco ine:)Mne toto vyhovuje,mam rada sport a mam rada seba:)A vobec nechcem byt kostra:)Mily kaxno:)Sa preber,podaktore to robia pre seba a nie pre vas chlapov:)To,ze si niekto udrziava postavu neznamena ze chce mat podvahu:)

latinka

A este tolko, ze na ten obed v skole by ste mali chodit. Jedla su velmi kaloricke... to snad ani nie.... uz som zabudla jak tam varia, lebo som 3. rok na VS, ale raz denne daco teple by ste mali mat. No ako chcete.varit si v 14-15tich...ach jaj. A cokoladu by ste takisto mali jest, nie prezierat sa, ale jest.No nic, s vami tieto slova aj tak nepohnu, ale snaha bola.

t!nna

FOREVER,KAXNO...caffte krasavci...viete co?..STRCTE SA..nikto tu nechudne.....asi zle citate..VY SA uvedomte...chcem mat len pevne a sexy postavy a chceme byt baby co sa staraju a o svoju postavu...TAAAK rozmyslajte...ved ste muzi..a urcite sa vam pacia holky alebo teda slecny,zeny ktore maju fajn postavu...tak preco ju nemozme mta aj my?.. A PRECO PREBOHA TU SPOMINAS KOSTRY?kto tu chudne ..teda ja newiem kto!...my len sportujeme!

latinka

kaxno - mas pravdu, cim je holka chudsia, tym viac chce este schudnut,lebo uz na seba v zrkadle nema realny pohlad, co napokon ju dovedie k anorexii al. bulimii.. B a T - vy ked poviete v triede alebo tak, ze cvicim aby som schudla, alebo len ze "chudnem", tak urcite vas tie so zenskou postavou beru za chore. Zenskou nemyslim tucnou.To je moj nazor, takze mi ho neberte.
Brona : ten vypocet mozes este raz napisat? Odkial ho mas? Mne to nevychadza! Resp.vychadza uplna blbost. Diki

alti

Uf, baby, precitajte si este raz a este raz a znova slova, ktore Vam napisal Kaxno. Ani jednym slovkom Vas nezavadza, neklame...

kaxno

posledna prispievatelka to napisala dost ze pekne ... sexy kost ... ked chcete byt kostry a pekne klopkat, nech sa Vam paci ... najhorsie na tom vsetko je ze najviac chudnut chcu aj tak tie najchudsie a tym normalnym to je ukradnute ...a to je na nich to pekne. Myslite ze dakomu sa paci vychudnuty vesiak na saty ? ked ano, tak je rovnako chory ako vy. Dosiel som sem, bo moja priatelka mala jeden problem, ku ktoremu vsetky z Vas hnane pseudointelektualnymi casakmi typu E... E... intenzivne smerujete. Ked raz chcete lietat po vetre, lebo nebudete schopne mu ist oproti a chccete sa rosypat ako tie tety z filmu "smrt jej pristane" pokojne chudnite dalej. Ale verte mi ze smrt nepristane nikomu a tak isto ani look a´la smrtka. Tak sa laskavo uvedomte.

brona

Pre koho to robime?No predsa pre sebaaa!!!kasleme na chalanov, my chceme byt kocky nie?Co zlepsi naladu viac ako pohlad do zrkadla a tam vidiet sexi/ykost?:)kua,ake i/y sa tam pise?Inak,ak ste aj vy zavislacky na postave,rada s vami pokecam a povymienam rady:)
icq:282 748 512