St John's Wort + 5-HTP

Príspevok v téme: St John's Wort + 5-HTP
teletabis

ahojte, citala som si rozne diskusie a rozhodla som sa, ze vyskusam pripravky, ktore radi RNG. jedna sa o St John's Wort a 5-HTP. na slovensku ich ale pravdepobne nezozeniem, takze asi z internetu zo zahranicnych stranok. lenze kde? po anglicky velmi neviem, ani neviem ako to spravne objednat. hlavne, aby to nebolo velmi drahe po navyseni postovneho. poradite kto sa vyzna, z akej stranky si to mam objednat? alebo uzival to uz niekto? ako to zohnal a pomahalo mu to? dakujeeem

teletabis

usiko, dakujem velmi pekne:) tak ja este chvilku pockam, uvidime ako sa to bude vyvijat dalej a keby sa nic nemenilo, tak ti napisem. dakujem.

usiko

teletabis, mala som dpresie, smutok, uzkost, nestastne nalady, budila som sa s pocitom prazdna, nicoty, cely den v cudu, nespala som dobre, plakavala som......brala som cokolvek, aj u psychiatra som bola, ku psychologovi som chodila, potom 5HTP, St, Johns Wort a nic...no proste som bola zufala......vsetky problemy psychicke som mala len ked som bola s priatelom, teda mala som ich len v suvislosti s nasim vztahom.....no a tak, kedze som uz dalej nevladala, tak som mu povedala, ze teda ja odchazdam, lebo ja uz pre vztah nemoze viac urobit...ostal zaskoceny, navrhol, aby sme to este skusili a uplne zmenil pohlad na mna, zmenil svoje spravanie ku mne a zo mna sa stala sebavedoma mlada dama, ktora si moze povedat svoj nazor a nikto ju nepoucuje....takze ja som pricinu svojich depresii nasla a odstranila som ju.....teraz som neskutocne stastna......

skus ju najprv najst aj ty.....ak nie, v pohode, tie doplnky mam stale, tie neujdu....

aj ked, mam 2 balenia 5 HTP, doba pouzitelnosti do 02/2011, a jedno balenie St. Johns Wort, dona pou. do 07/2010

teletabis

usiko, si zlata, ze mi to takto otvorene napises a nesnazis sa to predat, to si vazim:) ach, teraz sa neviem rozhodnut. v poslednej dobe mam akesi cierne dni, vytacaju ma uplne malickosti a celkovo vidim cely svet nejaky cierny, mam sklusujuce myslienky az rozmyslam, ci to nebude tym nedostatkom serotoninu. mam strasne vela stresov v zivote, to uznavam, ja ani neviem ci to nie je toho dosledok alebo ci nieco ineho. beriem jeden komplex, kde su obsiahnute vsetky vitaminy a mineraly a zatial to so mnou nic neurobilo. som ochotna skusit vsetko, ale ked pises, ze ani trosicku to nepomahalo a myslim, ze si to brala na podobny problem, kedze sa zvykne uzivat pri uzkosti, depresiach. teraz sa naozaj neviem rozhodnut:/

usiko

pre teletabis,

napis mi ak to potrebujes, ale ja som z KE, nevadi?

Inak, si si ista ze to chces, lebo fakt mne to nepomohlo....ale ani macny mak nepomohlo...dokonca ani ako placebo to nefungovalo....no proste nic, a brala som standardizovany pripravok, teda oba, v odporucanych davkach...ale k chces, v pohode ti to poskytnem....

teletabis

ahoj usiko, konecne som nasla tuto temu. chcela som ti uz davnejsie napisat, ale nemam na teba ziaden mail. pravdepodobne budem mat zaujem o tie pripravky. napis mi prosim ta tvoj mail, aby som ta mohla skontaktovat a aby sme sa dohodli. dakujem!