Psychicky a fyzicky na dne

Príspevok v téme: Psychicky a fyzicky na dne
Znicena

Ani neviem, co napisat.
Rozpadol sa mi vztah. Bol krasny, lubili sme sa, verili sme, ze sa zoberieme o par mesiacov. Ale od zaciatku nam osud neprial.
Jeho otec je na neho moc naviazany a nedovoli mu dychat. Nepusti si ho a od zaciatku je proti mne. Ale to by bol proti kazdej, co mu chce "ukradnut" synacika.
Zrazu ma on uz nechce, ma ma len rad. Rad ako sestru, ci ako to nazval. neviem, co robit, som na neho strasne naviazana. On nam uz nechce dat ani sancu. Mam chut umriet bez neho. Je to ten pravy, je uzasny. Sam je nestastny z toho ako mi ublizuje, ale aj jeho to tyra.
Moje kamaratky su uz vydate a maju deti, no ja stale nic. Do tohto vztahu som dala vsetko. Mala som tazky zivot aj detstvo aj potom. Dufala som, ze on je pre mna odmena za vsetko to utrpenie, co som prezila. No naopak. Znicil ma tak, ze jedine co tuzim je zomriet :( Všetko na svete by som dala za to, aby sa to dalo doporiadku. Neviem, co robit. Prosim poradte mi, ja viem, ze to pisem ako nejaka pubertacka, ale naozaj som na dne. Uz nikomu asi nedam nikdy sancu aby mi takto ublizil. Ale skor tuzim po tom, ze ked nemozem mat jeho moj zivot nema cenu a velmi tuzim zomriet a citim to, ze aj umieram bez jeho lasky. To, co ja citim, tak to ho nici a to velmi. Ale ja to nerobim naschval, ja ho nechcem citovo vydierat, ja len chcem aby ma znovu zacal lubit :(
Da sa mi nejako pomoct? Prezil niekto nieco podobne? Odbornika nechcem, viem, ze ziadne tabletky nedokazu utisit moju bolest :(

Súvisiaci obsah

ROBAK

Viem ze je to velmi tazke a poviem ti uprimne pochopi to len ten kto nieco podobne zazil... ale musis si uvedomit ze laska sa neda nanutit a ak ta ma uz len rad nezostava ti nic ine ako sa s tym ZMIERIT, pretoze trapenie nie je zmysel zivota. Tak dufam ze to zvladnes a prajem ti aby si bola stastna