Vsak nemozem byt v tom?

InLoweee

megy555 - nemala by si byt tehotna, ak ti partner cerstve semeno nevsunul prstami dovnutra, tak tehu. urcite nie si. pa (menzes ti kludne moze meskat zo stresu)

megy555

prosim vas poradte mi mam velky stach.robili sme to s partnerom a,ked sa spravil tak nechtiac semeno vklzlo na brusko a potom sa dostalo tesne k pravej strane vaginy hned som to utrela,ale bojim sa lebo som mala tyzden pred menstruaciou a dnes som mala dostat a este som nedostala tak sa bojim,ale uz mam take priznaky na menstruaciu a stale nic...

loool

bože čo ju stresujete aka šanca...bože chuda je vystresovana a ty tu pises take kraviny..ved sa do nej nespravil ani sa im neroztrhol tak ako čo ju malo osvietit?? pebless fakt sa neboj nemas sa coho..my sme sa s priatelom často milovali aj bez ochrany na začiatku a až potom si dal kondom a ešte sa aj spravil vo mne a nic...

loool

NEMAS SA COHO BAT!!!! a vazne nestresuj a uzivaj si to..ved predsa ked sa nespravil v tebe tak nemas byt z čoho tehotna..a ked sme my s priatelom pouzivali kondom tak sa spravil vo mne a dost krat a nic sa nestalo ..tak sa uz neboj tolko.po case ta ten strach prejde :)

AdamKrt

Ako myslis, ze SAMOZREJME vybral pred vyvrcholenim ? Ved kondom je na to, aby sa vytvorila bariera a zabranile semenu dostat sa dnu do posvy.

Ak Tvoj priatel pred vrcholom stiahol gumku a pokracoval tak, ze sa do Teba vystriekal, potom SAMOZREJME mozes byt tehotna...