Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Unava

crossetdante

Zavisi to od toho co konzumujes, jedz len lahko stravitelne jedla s vlakninou a nikdy sa nenajedz na 100% do syta len tak light na 80%

bio

Kazde rano na lacno do pohara vody lyzicu jablcneho octu ,Zelena strava mozes si pozriet na -odkaz odstránený- moze sa to pit niekolko krat denne .Po niekolkych dnoch uvidis velky rozdiel...
Vynechat kavu,bielu muku,cukor

martinaT

matuky
a co si zjedla za cely den napr vcera?
lebo ked len lahucke stravitele veci a nemas energiu tak budes samozrejme unavena :/

matuky

Neviem čím to je ale už nejaky čas pozorujem na svojom tele velku unavu chodievam spat o 22:00 a vstavam o 10 poobede ale ako odbije 14:00 poobede musim si ist znovu lahnut niekedy spim aj 12hodin denne a stale som unavena..niektory povedali ze to je stravou ..mam nadvahu chcela by som schudnut ale v poslednej dobe obmedzujem všetko sladke a pijem len cistu vodu a bylinkove caje tak potom cim to je ked mam pravidelny spanok a nejedavam tazke jedla ?? a som stale unavena ..netrpim stresom ved su prazdniny a doma robim len obycajne prace nic tazke .....prosim poradte

martinaT

tak ja som pila rano iba kavu a unavila ma...vcera iba jogirt a uz som upadala do mensej unavy..
moze to byt tym ze som pred tym nejedla dlhsi cas?

kiki na

No to sa stáva veľa ľudom , hlavne keď sa dosýta najedia.... možno je to tým, že tráviace orgány musia spracuvávať jedlo a míňajú energiu..... neviem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Unava - Fórum - ZDRAVIE.sk