Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastove okna alebo eurookna?

Príspevok v téme: Plastove okna alebo eurookna?
alzbee

Ahojte. Chcem sa spytat na vas nazor, ze ktore okna by ste si vybrali-plastove, ci eurookna? Viem, ze plastove okna zrejme vydrzia dlhsie, nez eurookna, taktiez su aj lacnejsie, ale zase (mozno blba otazka)-nevznikaju kvoli tomu plesne na stenach v byte? proste, ze byt "nedycha"...kdezto eurookna (tie sa mi aj viac pacia:)) predsalen su drahsie, asi aj kratsie vydrzia, kedze su z dreva, ale nie su lepsie v tom, ze byt aspon dycha? Dakujem:)

M_H81

Ja som si teda kúpil plastové okná a určite toho neľutujem. Podľa mňa sú rovnako kvalitné ako napríklad drevené, alebo možno len o trošku menej. U mňa rozhodovala hlavne cena a tým že plastové okná sú o niečo lacnejšie ako drevené, som mal jasno. Podľa mňa je dôležité je že sa robotníkom z vekry podarilo je dobre nainštalovať, a že nejaký ten piatok nebudem mať s oknami starosti.

Lukuk

Ja som určite pre eurookná, podľa mňa vydrží viac a sú viac kvalitné. Nechal som si ich urobiť pred pol rokom od vekry, a zatiaľ som žiadnu údržbu nerobil. Je pravda že za okná som si trochu priplatil, ale za kvalitu sa musí platiť.

Bosa

Za mňa vedie teda určite drevo, plastové okná už sú out, a má ich každý. Hlavne sa drevenými oknami je to skoro ako na chate v prírode.

valaczek

Mě osobně se hodně líbí hliníková okna. Ale ty jsou dost drahá. Pak bych asi volil plastová okna www.okna-hned.cz. Podle mě vydrží s těmi hliníkovými nejdéle. S dřevěnými asi bude více práce.

Pavol667

Rozhodne kvôli plastovým oknám nevznikajú plesne, my máme od vekra okna už druhý rok sú plastové a nie je žiadny problém, plesne sú skôr problém vlhkosti v byte/dome. Pri dnešných technikách už drevené okná nedýchajú, takže to je s plastovými rovnaké, len tie plastové okná vydržia dlhšie a nie je o ne žiadna starosť a sú lacnejšie.

66miki66

Dobry den,

Citam vas problem ohladom vetrania co uz dnes nie je ziadny problem ani pri plastovych oknach pretoze technika postupila vpred. Ja osobne mam doma plastove okna. A kludne si precitajte tento clanok na stranke www.inter-okno.sk a budete vidiet ze s pliesnou dnes uz nie je problem.

Slobodna

Ja som rozhodne za drevo - byt síce dýcha ale aj podstatne viac fučí.
Ak plastové, treba často vetrať.
Vyber si tie, ktoré sa ti viac páčia :) lebo u obidvoch sa nájdu aj pre aj proti.

Majkl www

zdravim , chcem iba povedat tolko k plastovym a drevenym oknam ...Vela ludi hovori , ze plast vydrzi dlhsie ako drevo a podobne .Vsetko zalezi na vyrobe . Ked kupite lacne polske plastove okno , po niekolkych rokoch pridete na jeho nedostatky -kovanie , tesnenie , zapach plastu a pod. Pri drevenych oknach ak nezainvestujete a kupite okna od garazoveho majstra tak po niekolkych rokoch sa ukazu nedostatky v povrchovej uprave, v kvalite hranola , sklo, kovanie a dalsie dolezite faktory ...Ak si date eurookna urobit vo firmach zo silnymi referenciami a taktiez vyrobou , zistite ze sa plastove okna kvalitou a technickymi vlastnostami z EUROOKNAMI nemozu ani porovnavat...Drevo je nenahraditelny material a na svete sluzi tisice rokov . Je iba na osobe aku kvalitu a material si zvoli ...Väčšia investicia je stale lepšia a uspokoji kazdeho zakaznika na dlhe obdobie...Pozrite si stranky vyrobcov Eurookien -www.drevokocis.sk,www.eurookna-kunaj.sk www.eurookno.sk a uvidite ze su to firmy ktore vyrabaju fakt kvalitne okna ktore doslova popieraju dristy o natierani kazdych 10 rokov a podobne

Starý dub

Plastové okná je niečo ak "Amarouny" - tí čo pamätajú seriál Navštevnici, vedia o čo hovorím. Tiež to bolo pohodlné, nebolo treba ani variť, ani suroviny pripravovať... Keďže sme ale na portáli "Zdravieô - tka z tohoto hladiska jednoznačne drevene Eurookná. Kolko vydrzia plastove? 15, 20 rokov ? Drevene aj 100, keď sa o ne staráte. Keď ste ale lenivý, tak dýchajte výpary z PVC, meňte okná každých X rokov a nemyslite na to, že tie staré plastové nevie nikto zlikvidovať bez vplyvu na zdravie človeka. A keď budú v obchodoch už aj tie Amarouny, tak tam utekajte a kupujte.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastove okna alebo eurookna? - Fórum - ZDRAVIE.sk