Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktory puder?

Príspevok v téme: ktory puder?
trulinka

Baby, ktory puder by ste mi poradili? Pouzivam transparentny miss sporty, ale chcela by som skusit aj nieco nove.. potrebujem nejaky transparentny, na zmatnenie. Alebo zaujali ma teraz tie novinky mineralne pudre, ale neviem ake su? Aj kryju? A ktory je najlepsi? Nerobia potom mapy na tvari?

danielaaa

ja som mala rimmel myslim ze super matte taky v modrom obale s hubkou a zdalo sa mi ze sa mi po nom masti tvar, co som s mastnou pletou problemy nikdy nemala, teraz mam gosh a musim povedat ze som spokojna je podobny ako lancome

sansa

Kúpila som si Astor Anti Shine púder a mám vypoužívaný skoro celý. Je v podstate taký istý ako Rimmel Stay Matte, možno o trochu lepší čo sa výdrže týka. Len som veľmi netrafila odtieň. Neviete niektorá aký je Maybelline Dream Matte púder? Lebo má v balení aj zrkadlo, hubku a to je teda +. Veľké chvály som počula na Manhattan, ale už ho veľmi nevyrábajú a tiež na Gosh...

ANTYlopa

miss sporty je na nič a jeho sestra v kozmetike je essence aj keď tá je o čosi lepšia... puder? určite sypký nanášaný štetcom a samozrejme dobre oklepaným Alverde v DMke je vynikajuci :)

ANTYlopa

miss sporty je na nič a jeho sestra v kozmetike je essence aj keď tá je o čosi lepšia... puder? určite sypký nanášaný štetcom a samozrejme dobre oklepaným Alverde v DMke je vynikajuci :)

sansa

Ja som mala púdre od Oriflame- divný oranžový odtieň, žiadne zmatnenie/krytie. Teraz mám už dlhšie Rimmel Stay Matte. (4,70€ v DM) Mám extrémne mastnú, problematickú pleť a keď tento púder nanesiem v pár tenučkých vrstvách ráno, tak pleť je na moje pomery dlho matná. Okolo jednej ho musím dať znova, ale to je u mňa skvelý výsledok:) Za nevýhodu by som označila, že v balení nie je hubka, ale tú nemá veľa púdrov. Super je jeho široká škála odtieňov, každá si vyberie;)a tiež jeho krycia schopnosť- dokonca ani nepoužívam make-up a to mám strašnú tvár:D Už sa mi míňa, tak zajtra si pôjdem kúpiť Astor Anti Shine na referencie usiko:D Chcem zmenu.

usiko

ja pouzivam ASTOR ANTI SHINE supermatte powder, kryje perfektne, co musi u mna, lebo nepouzivam makeup, len kryciu tycink a puder...plet je svieza, nevypada ako maska a je dlho matna......no ale kedze mam velmi mastnu plet, tak si to okolo tej 14.00 musim preopudrovat.....vyskusala som aj ine, ale nic moc...tento kryje najlepsie,

papaja

trulinka

mala som este avon a max factor a ten loreal sa mi zdal najlepsi
a odtien,podla mna su si dost podobne takze by nemal byt problem,ja vzdy beriem zlatu strednu cestu a ani prilis svetly ani tmavy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ktory puder? - Fórum - ZDRAVIE.sk