Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tuhy deodorant Adidas

Príspevok v téme: Tuhy deodorant Adidas
madame24

Caute, kto ma skusenosti s tuhymi deodorantmi tejto znacky? Potrebovala by som nieco naozaj ucinne proti zapachu. Doteraz som stale pouzivala tuhu Rexonu, ktora sice bola fajn, ale jej vone sa mi uz zunovali. Skusila som si kupit Fa Rice Dry, aj ten novy Garnier Mineral, ale 0 bodov, ucinok velmi slaby. Este by ma zaujimalo, ci niekto nepocul o skodlivosti tychto Adidas, niekde som citala, ze z toho niekto mal zapal potnej zlazy. Tusim existuje tuhy Adidas aj bez Al, ale vraj ho u nas zatial nedostat. Alebo mate ine info?

madame24

Vdaka za prispevky, dnes mam s Adidas prvy testovacny den a zatial obstal na vybornu. Este teraz vecer stale citim vonu od rana. Uvidime ako to bude v dnoch, ked sa viac zapotim.:) Ale kazdemu naozaj vyhovuje nieco ine. Ja som zase pocula, ze Nivea je slaba pre tych, co sa silno potia, ale mnamka257 ma inu skusenost. Takto to je asi pri vsetkom :)

zabicka1611

tuhy ani moc nie je nejak extra dobry....ale sprej je lepsi...aspon u mna vzdy zaberie...s tych gulickovych sa tiez dako moc potim!!!

mnamka257

mala som adidas ale nebola som spokojna-vobec neucinkoval.ja som veelmi spokojna s NIVEOU, vsetky vone su super a je fakt ucinna-najviac sa mi paci PEARL AND BEAUTY, alebo NIVEA DOUBLE EFECT

odpovedam

Ja momentalne mam modry adidas, no spokojna nie som vobec. Vona je ako tak dobra, ale pocas potenia ju necitit. U mna jednoznacne vyhrava rexona (zelena). Spolahlivo prekryje zapach z potenia. Sice aj mne sa ta vona kusok zunuje, rada kupujem nove vone, no rovnako ako nepomohol adidas, ani ledy speed stick by som neodporucala. Kazdemu sadne nieco ine.

Scherylll

Ahoj madame24 :) Osobne používam Adidas už dlho a som veľmi spokojná, žiadny "zápach" a ten modrý má fakt super svižu vôňu... Ale s tuhým deodorantom som nebola spokojná, mám veľa tmavého oblečenia a na všetkom mi zostali biele flaky a navyše miesta tých flakov boli také "tvrdé"... oveľa lepšia je gulička - Action 3.. to je moje naj v oblasti deodorantov.. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tuhy deodorant Adidas - Fórum - ZDRAVIE.sk