NORETHISTERON-posunutie menstruacie

severanka

kaila55: čiže Escapelle užívaš pravidelnejšie , ak som dorbe pochopila... :)) no, tak ako chceš :))

a jasné,r adšej problémy ako dieťa, šak možnože týmto štýlom dieťa ani mať nebudeš, ale radšej problémy ako dieťa :D

aké sú tie mladé kočky niekedy smiešne... :)))

kaila55

severanka: v poriadku som si predstav, keby som ten nor. nemusela vzat tak to asi nespravim a moja zlata mne po escapely pridu kramy skor, a okrem toho ten escap som si neplanovala ale racej risknem problemy ako mimino

severanka

na Escapelle rovno Norethiteron ? dievča, si v poriadku? koleduješ si poriadne problémy...

po Escapelle je dobré počkať necht i príde prirodzená menštruácia... a aj tak by ti to meškalo (po užití Escapelle to zvyčajne mešká)

wawa

Dobre skusenosti, pouzila som ho asi 2-3krat (dovolenky pri mori a pod.) Pocit nafuknutia brucha moze byt, kedze si si Norethisteronom stopla menzes... niekde sa to hromadit musi :) Moze sa to este aj vystupnovat, ale nikdy to nebolo nejako neznesitelne alebo co... V pohode. Po vysadeni tabletiek pride menzes tak do 2-3 dni. U mna ziadny problem :) Len s tym Escapelle neviem, co to urobi... To uz neviem. Ale na North. nedam dopustit.