Antikoncepčné injekcie

Príspevok v téme: Antikoncepčné injekcie
evina

Má niekto skusenosti, alebo viac vedomosti o antikoncepčných injekciách.
Je o nich popísané velmi málo. Viem len tolko, že sa pichaju každé 3 mes. do svalu a že nie sú vhodné pre mladé dievčatá. Tiež som počula, že už sa ani nepodávajú, že je to zastaralé. Vie mi nikto podať aktualne info?

TRIOLA

adriana 296 mam ten isty problem dokedy to trva mne uz predpisali aj antibiotika a na druhu injekciu som nesla ...

Ariana296

ja pouzivam injekcie prvu som dostala asi pred 2mes.a za cele tie dve mesiace krvacam nie velmi ale je to neprijemne doktor povedal ze to tak po 2-3 pichnutiach prestane ale velmi mu neverim.nevie niekto poradit?

silvinna

cawte..ja mam 18 a antikoncepcne injekcie pouzivam pravidelne..to znamena kazde 3 mes..a je to spolahliva metoda..nehrozi ziadne vedlajsie ucinky ani nic take..a normalne to podavaju v anglicku..

miminka

Ahoj ja som sa na to pýtala gynekológa a on mi povedal, že to je aktuálne len v afrických krajinách, nie u nás. že to mi určite neodporúča.

kacenka88

ja som z PO a povedal mi na gynde, že on to nikdy nepodával a že na v- slovensku je to neznáme že skôr tablety ale dáva sa do slvalu a podáva sa každý 3. mesiac :)
začni brať 3- regol ak máš do 24 :)