Experiment Philadelphia

bublik

radca, suhlasim a zaroven pochybujem. teda pochybujem o tom, ze je to otazka par rokov, myslis si ze zainteresovane skupiny by niekedy dovolili, aby sa taketo neobmedzene zdroje energie uviedli do bezneho kazdodenneho zivota? myslim ze asi nie... no ved uvidime, ako dlho sa im to este podari drzat...

radca

bublik,

stroje mozu jazdit na vodu, alebo na akykolvek inu zluceninu. Staci vytvorit plazmu a trvale ju udrzat. Je to otazka buducich par rokov-mozno 20-tich.

bublik

hej, a poculi ste o tom typkovi co postavil coral castle a jeho teoriach o magnetickych silach? tiez zaujimave... vraj vymyslel motor na vodu, ktory by dokazal vyrabat energiu z trochy vody, vedci v NASA sa ho podla jeho zaznamov snazili zostrojit ale nepodarilo sa im ho uviest do chodu... tak bud to nepochopili vedci z nasa, alebo bol ten navod zly :-)

radca

Pravdu sa asi nikto nikdy nedozvie. Hlavnym vedcom v tomto projekte bol Nikola Tesla-da sa povedat, ze otec dnesnej elektroniky. Ten studoval rozne javy, ktore ani dneska este nie su celkom objasnene. Jednalo sa hlavne o vlastne kmity materialov, rezonanciu, prenos kmitov roznej povahy (co bola vlastne aj podstata tohoto experimentu), studium roznych prirodnych javov-hlavne elektrickych vybojov, atd.

bublik

ktovie, comu verit... ale ani by som sa velmi necudovala, presne ako vravis, aj my sme len atomy... a nemam rada slovne spojenie konspiracne teorie. uz sa tymto pojmom oznacuje vsetko nad cim sa clovek zamysli z ineho uhla pohladu...

n,..

bublik ano ano to je tá loď ... zaujimalo by ma či je to pravda.. .ja si myslím že ano... však aj my sme len atomy....