spravanie chlapov..

Príspevok v téme: spravanie chlapov..
karolina007

ahojte vsetci..mam pre vas taku otazku...dievcata..ked ste so svojou laskou..otaca sa za inymi..ale vyslovne ze sa otaca..??? a chlapi...ked ste s priatelkou..vsimate si aj ine baby nejako moc prehnane.??myslim si ze sa chlap moze pozriet..ma..skor povedane..ale aj otocit a okomentovat to..je to normalne pred babou..??s chalanmi to je v poriadku..ved na to aj idu von..:D ale pred svojou babou by to nemuseli robit..to je moj nazor...a Vas..??

lucy333

moj robi to iste, otaca sa stale ako magor, ma to uz nebavi, je to trapne..ma 32 rokov a otaca sa aj za 15rocnymi rozidem sa snim asi

zuuziik

Proste je to tak, aj ked máme vzťah, tak ako tu už niektorí spomínali, nie sme slepí, vidíme, ked ide okolo nás niekto atraktívny. Ale o tom to je, pozrem sa, možem aj okomentovať ale nezájdem dalej. Predsa mám človeka, ktorého ľubim. A toto je len niekto, koho som stretla na ulici. Ved sme ženy a muži sú muži. Moj priatel tiež pozerá a komentuje baby ale aj mužov. Ale viem, že to nemysli zle, je to skor len také nevinné komentovanie toho kto ako vyzerá, čo má oblečené. Niekedy mi to vadilo, ale teraz sa k nemu aj pridám a pozeráme a komentujeme spolu. Takže karolina007 myslim že to nie je žiadna tragedia. Ak vieš, že ťa má rad, tak mu len skus trošku viac doverovat.

luuli

ahoj.
no ja ti napíšem asi tak, že som sa teraz s niekym začala stretávať.. a robím to vlastne tak naschvál, že sa otočím za iným chlapom..:) aby žiarlil ..aj to funguje.. iný dôvod na to nemám.. ale vždy hovorím.. pozerať môžeš, ale chytať nie :)

bublik

ved toto, ja som sa este so ziadnou nestretla osobne a s tou poslednou by som sa teda celkom rada, aby som jej mohla jednu vytat za to ake klamstva porozsirovala o mne a mojom frajerovi po meste, ale asi je dobre ze sa s nou nepoznam inak by som asi musela stale ked ju zbadam mysliet na to ako spolu sexovali alebo co :-P, ja viem ze je to chore, ale ked ja som STRASNE ziarliva... takze sa ti ani necudujem :-)

alzbee

Ja som sa raz s jeho byvalou opila a dokonca som si s nou celkom fajn rozumela...ale v mojej opitej hlave som si predstavovala, ako sa s nou bijem :D :D

mary-anne

tak nad tym som sa nezamyslala teda. ako ja s "niektorymi" byvalymi vychadzam v pohode,ale toto veru neviem. ale je aj bude to vzdy jeho byvala...