Udržať rúž na perách

Príspevok v téme: Udržať rúž na perách
MMMaruska

Ahojte:)

Ešte mi nikdy nič vrátane lesku ba ani rúžu na perách dlhšie ako hodinu nevydržalo... A navyše keď si dám ďalšiu vrstvu, ked sa mi tá prvá zmazáva, začne sa mi tvoriť po perách taký biely povlak (neviem ako to nazvať, robí sa mi to aj z balzamu!!!) Už mám toho plné zuby....

Pls akú značku dlhotrvajúceho rúžu používate, aké máte triky na to aby vám na perách vydržal a neviete ako sa zbaviť toho bieleho čuda?

Díky:)

Sesinka

Mne vydrzi lesk na perach aj 4 hodiny..Ked sa licim davam si trosku na pery mejkap..najelpsie penovy..dam lesk..a mam krasne stavnate pery..Nemam vo zviku olizovat si pery ..preto mozno my aj ten lesk tak dlho drzi...a moj chalan ma zomna nervy pretoze ked mam lesk tak mu ani pusu nechcem dat ..lebo mi ho vzdy zotrie

enalisa

ja mam od Max factoru neviem presne aky nazov,ale je to ruz a lesk a ten ked si natries tak sa ho nezbavis :-) ja som si kupila taky ruzovy a skusila som ho naniest,ale ta farba bola tak ruzova,ze hroza, tak som ho chcela dat dole, ale to neslo vobec, drhla som to pol hodiny

qqq

Na suché pery pomáha ošetrovať si ich medom. A aby ti rúž vydržal nanes si ho na pery, potom si ich otlač na papierový obrúsok trochu prepúdruj a znova narúžuj - pomáha a dosť.

sway

Aj Max Factor ma ruz Lifinity a drzi cely den.Odskusane,akurat si treba vybrat dobry odtien,lebo ja mam ten najcervensi a ten vyzera trochu nekonzistentne,ked sa nanesie,lebo je prilis silny.

pre MMMarusk

ja si dával makeup a pretieram si s ním aj pery. celú tvár. a potom použi kontúrku, bez nej sa aj mne rúž hned stratí. a natri rúžom a trosku aj tou ceruzkou pobehaj.

pipihendy

vozia sa z tuniska, z arabskeho sveta, z ciny, taiwanu,
to je blbost kupovat drahe ruze znackove, aj tie sa zmazavaju, a uz vobec nie je pretierat balzamami, hovadina kvadrantova
kedysi boli dostat kupit za 2 eura v rakusku v predajni SEWA
este skus konturkami, ceruzkami ponarabat po perach, nielen obrysy, ceruzka vydrzi pekne dlho, len neviem ci je to zdrave, na noc potom jeleni loj

MMMaruska

pipihendy: snažila som sa o tom nájsť niečo na nete... Ale nič... Dáš mi pls nejaké bližšie inštrukcie?

bublik odporúčam balzam od Neutrogena, kup si ho v DM tam je lacnejší ako v lekárni) a poviem ti ja som teda suché pery nemala ani nepamatám:)

bublik

mne sa zase vysusuju a vyzera to hrozne a ked si dam na ruz balzam, tak sa mi hned zmaze, a take tie ruze ze udrzia vase pery vlacne ble ble to fakt nefunguje...