je mi nanic

Príspevok v téme: je mi nanic
dalajlama

ahojte!ja vlastne ani neviem preco tu pisem proste citim s taka sama ja neviem..nic mi nevixadza....boze doma ani nehovorim..nenavidim rodinu..to su len same hadky urazky a ja to uz nevladzem znasat...je toho dost an mna..na ten moj nizky vek som si toho pretrpela az moc...neviem co mam robit..je tu niekto kto by sa tez len cel porozpravat poradit a mat niekoho kto ho v&pocuje..a neodcidzuje...?hm?

kacingeska_8

No co ja viem...skus napisat daco blizsie o tom co ta konkretne trapi..mozno ti poradim alebo si aspon vymenime myslienky...ked o tom nic viac nenapises budes sa len dalej trapit..neni dobre dusit veci v sebe...ale zas je to na tebe:)

dalajlama

no mam za tri tyzdne 16...no nwmw sa nejak rozpisovat...nerada vyjadrujem svoje city...vlasten asi preto ze nevjem ako...

kacingeska_8

Aj mna by zaujimalo kolko mas rokov inak.....a co citam ze hadky rodine,urazky a podobne,podobne obdobie mam asi aj ja...uz dlhsiu dobu ma vytacaju aj totalne malickosti a stale sa citim byt v strese a taka nesvoja...tak ked ti bude zle tak popis sem viac a mozme len tak pokecat o problemoch teda:)

Bruno333

Ahoj, neboj sa, je nás tu viac s problémami, ale skús napísať niečo konkrétnejšie z tvojho života a trápenia, možno Ti budeme vedieť lepšie poradiť...