PRE ZENY!!!

kaktuska

Fúha..ťažko povedať. Nikdy by som si nenašla ženatého muža..cítila by som sa ako šľapka..alebo len ako nejaká náhradníčka. Ale je to relatívne....ak im vzťah už dlhšie neklape a chystá sa rozviesť..tak to asi perspektívu má..ale ak je s TEbou..a nikdy nespomína, že chce rozvod..tak Ta má len ako potešenie...sama to musíš vedieť. neviem koľko máš rokov, a či sa to týka TEba..alebo si dala do pléna iba otázku....ale takéto ženy by mali pouvažovať, či sa im takýto vzťah oplatí...ak to vôbec možno považovať za vzťah..

mimulka

Kaslite na to, ako co napisala a drzte sa temy, inac to tu bude zase len diskusia o prispievani a nie, o samotnom obsahu prispevku!

Adina,
ak sa ten chlap po usi zalubi, tak manzelku opusti. I ked bude dlho vahat a so svojimi citmi bojovat. No moze si povedat, ze pomer skonci a pocka kym zabudne, aby nerozbil rodinu. No ak ide len o hormonalny ulet a ciste len o sex tak neopusti. A casom ju vystrieda mozno aj za inu. Lebo tu uz mozno hovorit o znamom, podviedol raz, podvedie zas. Citala som celu diskusiu. Nie vzdy toto pravidlo plati. Je niekolko druhov nevier. Niekto zhresi, ale spomienka na to ako ublizil moze byt do buducna definitivne poucenie a viac to neurobi. Ale ako vravim, zalezi na dovode nevery. Ak chces poradit, napis trochu viac a aj ludia ti budu mozno vediet povedat viac. Toto je malo a nevier je viac druhov...

nelly71

LESSLIE,

to je v pohode,že niektorí ste pochopili...,to ti nikto neberie,ale ona nemusela hneď útočíť na ľudí nech poriadne čítajú,...väčšina ľudí si prečíta hore tému a reagujú,...alebo sú povinní čítať všetky príspevky,aby pochopili o čo zadávateľovi témy presne išlo???

Keď niekto požaduje od iných poriadne čítať,tak nech dotyčný ako prvý poriadne píše!!!

lesslie

nelly71> mozno nie je take jednoduche napisat taku vec na rovinu!!!! a jej to jej vec ako to napisala...niektori sme pochopili...

nelly71

kam to spejeme???...a kam speješ ty,keď nevieš čo máš robiť,keď ťa starý podvádza,ak si inteligentná ženská,tak čo asi...buď ho kopni do riti,alebo mu to teda ďalej toleruj...

Prečo si pri zadávaní témy ty nenapísala jasne o čo ti ide,...napr.manžel ma podvádza,opustí ma kvôli milenke...obviňuješ iných,že zle čítajú ale zamysli sa aj nad tým,že ty dvojzmyselne píšeš...

adina

Jediný kto tu číta je mireck...

ja to nechápem ako môže niekto dať radu a neprečítať si presne o čo ide!!!!!

ja neviem kde to už spejeme

mireck

ja zasnem, ze sem chodia ludia rozdavat mudrosti a ani si len neprecitaju o co ide...

NAJPRV CITAJTE A AZ POTOM REAGUJTE !!!