PRE ZENY!!!

adina

lololo sa nauč čítať a čítaj od začiatku...ja som žena....tak nehovor, že rozbíjam rodinu...mne ju rozbíjajú!

iepf

mala som 7 rocny vztah so zenatym muzom...2x opustil svoju zenu a 2x sa k nej zas vratil.....chcel sa vratit zas ku mne ale ja uz nemienim cakat na to az raz pridem z prace a on bude zas fuc..........nech si teraz ma co tak strasne chcel...uz ZIADNY ZENATY CHLAP:-)))))

fini

Nie urcite neopusti manzelku teda teba.Ak mate deti tym duplom.Chlap nedopusti aby nevidel vyrastat svoje dieta.Pokjial moze tak neveru bude zatlkat.Z milenkou si bude len uzivat a myslim ze najrozumnejsie je si najst zadanu teda vydatu ktora by sa mu nesnazila znicit vztah.Takze bud budes po tichu trpiet alebo ....A mozes si byt ista ak to urobil raz urcite nie posledny.Ja som to prezila viem ocom hovorim.Nemaj obavy teba neopusti,zalezi od teba ci si ochotna tolerovat mu neveru .

Catherin

adina a preco sa potom pytas? sama dobre poznas odpoved. vacsinou perspektivu nema, a aj ked sa rozvedie a vezme si ju, nema vyhrate s muzom ktory nevie byt verny, ocitne sa v celkom opacnej roli a to podvadzanej manzelky.

renusi

ahoj adina,precitala si si par nazorov,z vlasnej skusenosti neviem,len vela citam,poznam par ludí v takych "pomotaných" vztahoch.myslim si,ak je jeho manzelstvo v pohode,ma rad zenu aj deti,zenanie je k muzovi "zlá"tak ich asi neopustí.len si uziva s milenkou.no su aj pripady,ked milenka "vyhrala",no myslim,ze vztah zalozený na sexe nema dlhú trvacnost...

lesslie

nechcela by som byt ani tou zenou ani tou milenkou....ako jeho zena by som mu uz nikdy nedokazala verit... ako milenka by som nezniesla byt na druhej kolaji so sladkymi recami o buducnosti....a ci opusti zenu??? podla priciny, na zaklade ktorej si nasiel milenku...ale nezabudni aj pri nevere jedneho ma tento problem cast v oboch....aj na neveru treba dvoch- teda v podstate troch :((((

ShaulaThalit

Ci sa chlap rozvedie so svojou zenou zalezi aj od toho, aky maju vztah, ci ju miluje, ci chce byt s rodinou - detmi...atd atd atd.
Byt tou druhou je vlastne byt osamelou a sialene zamilovanou... zalezi vsetko od okolnosti...

mireck

tak teraz si ich sfukla :-)...je zaujimave, ze vacsinu (ak nie vsetkych) hned napadlo, ze si milenka...ale tak myslim, ze tam odpovede mas, len poriadne citaj

adina

neviem prečo mna beriete za tú milenku, však to som nepovedala, že som...ja som žena....možte sa na problém pozrieť z tohto pohľadu!