Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepravidelna stolica!!Ste na tom niekto rovnako ako ja??

Príspevok v téme: Nepravidelna stolica!!Ste na tom niekto rovnako ako ja??
Luili

Už od narodenia mám nepravidelnú stolicu..napr že chodím na veľkú len občas.. 2x za tyžden..Nikdy som to nikomu nepovedala pretože som si myslela že je to normalne.Len nedavno sme sa z partiou o tom rozpravali na stanovačke pri ohni a ked som spustila to com vam tu teraz hovorym,tak sa vsetci zacali smiat..a ja teraz rozmyslam ci je to vlastne neaky velky problem???

regina92

Ani ja nepatrím medzi tých, ktorí navštívia wc každý deň raz-dvakrát. Ja mám stolicu možno 2krát do týždňa, viackrát nie a to užívam dokonca aj probiotiká, pijem len čistú vodu, žiadne sladké vody, nepijem kávu ani alkohol, nefajčím, dostatok pohybu mám tiež a každý deň si doprajem nejaké to ovocie.. keď sa priateľ dozvedel o mojej "pravidelnej" stolici, len kukal na mňa ako puk, lebo on chodí tiež každý deň.. tak to závisí od každého z nás a od organizmu..

Marsmeloun

daj si kefír, susene marhule viac vlákniny...pridaj pohyb a pojde to :) niektorým ludom sa ani necudujem že maju zle travenie ked jedia samé blbosti a žiadny pohyb ...potom su aj črevá lenive ...

Jefitto

Raz za mesiac, to by si tu už ani nebol. Ak ťa nebolí brucho ani nemáš žiadne iné príznaky, tak je to úplne v pohode

lunka

Ale urcite ze je lepsie chodit kazdy den. Ja som bylinozravec, maso jem len vynimocne, ani vyrobky z bielej muky moc nekonzumujem, no kazde rano strielam z postele jak raketa :-)))

lunka

Ked ides dvakrat za tyzden a nemas tvrdu stolicu, tj. nenamahas sa pri vyprazdnovani, nejedna sa o zapchu ale je to u teba fyziologicke, cize normalne..

AdamKrt

Mal by som jeden trik na ktory som raz omylom prisiel. Ten trik som nazval 2K. Alebo Kefir + Kofola. To zacne tak krasne v bruchu kvasit, ze mate priam raketove tlaky. Raz som tak totiz vypil Kofolu a zabudol som na to. O pol hodinu mi niekto ponukol kefir, ze nebude. Kedze mam kefir rad, tak som si to dal, bez rozmyslania. Ale tie tlaky, hovorim vam - rezervujte si zachod.... :)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepravidelna stolica!!Ste na tom niekto rovnako ako ja?? - Fórum - ZDRAVIE.sk