s akymi taskami cestujete na internaty??

kralovna_12

ja mám najlepšiu skúsenosť so stránkou najkufre.sk, máme od nich niekoľko kufrov, látkový aj polykarbonátový, určite vyberieš.

simona64

Prosím je táto téma ešte aktuálna? Oplatí sa kúpiť látkovú sadu kufrov www.pobalsa.sk v počte 3,4,5 kusov často za cenu 1-2 plastových kufrov? Na druhej strane aj tak ich budem mať na intráku hodené v skrini mesiac :/ vďaka.

dalajlama

ahojte no ja som si tez teraz kupila kufir na kolieskax nwm akx je to objem ale tej strenej kategorie je...no a myslite ze to mam nosit kazdy vikend domov?lebo sak len na prvy raz mi treba vela veci aj obliecky a tak ci?lebo sak nwm ci si ho mam aj potom bravat....mam to 60km od domova takze....poradte

fialocka

ja mam kufor na kolieskach a nedala by som ho za nic :) Je dost pevny takze sa v nom veci neposkodia a kedze ho mozem "tahat za sebou", nepripada mi az taky tazky... :)

ploche_brusko

no ja chodim s troma velkymi kuframi :) ale to preto ze dochadzam do prahy a som z Ke, cize domov chodim tak raz za tri mesiace :) najhorsie je ze to co si vsetko pocas roka podonasam z domu, tak potom jeden den ked an prazdniny idem spat do ke,s a neviem odniest lebo mam toho vela :D

[zruseny8]

myslim si ze praktickejsi je rupsak. tiez mam taky okolo 60l. predstav si ako nastupujes bud do vlaku alebo do busu s cestovkou v ruke alebo s kufrom na kolieskach. a to este nepomyslim na to ze autobus je preplneny (napr. mestska). tak isto v zime, na kolieskach sa ti nebude tahat dobre kufor. treba trosku mysliet aj na chrbticu, aj ked viem ze v tomto pripade je to dost smiesne, pretoze si ju znicis kadejakym typom batohu, ale aspon dbaj na to aby si ju mala ako tak vyrovnanu - myslim tym zataz :D

zizizi

tak ja sa tiez pridam :D....ja to striedam, v zime nosim ruksak a vlete ked je teplo nosim cestovnu tasku na kolieskach. Je to velmi dobra vec, vyzera to ako kufor, ale da sa to niest aj na pleci, fakt super vecicka odporucam

jankaaaaa :)

ja ked som kupovala vak, tak som zvazovala ci do neho investujem, alebo kupim nejaky smejd za par korun v hypermarkete...rozhodla som sa investovat a uz sa mi to aj vyplatilo :) nielenze zvlada moje kazdovikendove vylety domov ale perfetkne sa mi niesol aj na hrebeovke nizkych tatier :) jednoznacne odporucam vak...zeny by mali mat maximalne 65litrovy, a väcsi ti ani nebude treba si myslim :)))