Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Femibion 800 - skúsenosti

anna4601

Femibion 800 - lieky24.sk Je to dobrý vitamínový doplnok pre tehotné ženy na prvé tri mesiace tehotenstva, resp. ak plánuješ tehotenstvo.

silvinka79

martinka napisala som to tak ako to je :) comu na tom nerozumies? vitaminy sa mi postarali o program na dlhe roky, kedze nam pomohli k vytuzenemu dietatku. Tak som to myslela. Mozno si to aj tusila, ci? Ono uz nemam tolko casu tu sediet a pisat, ale tak konecne mame nase klbko stastia o ktore sme sa dlho snazili, tak si ho chcem uzit :) lebo ani sa nenazdam a vyrastie :)

martinka090

Silvinka mna by zaujimalo ako si to myslela, ze vdaka tomuto vitaminu mas teraz ine povinnosti? vobec neviem kam si tym smerovala a celkom by ma to zaujimalo :) snad ti nesposobil nejake problemy alebo nieco podobne, ci?

steffanie99

Martinka ** ved prave preto som sa ho na to opytala...* pretoze mi nejde do hlavy ako clovek ktory nema vobec tieto vitaminy vyskusane moze nieco taketo tvrdit len na zaklade, vlastne ani nevieme na zaklade coho ;)

martinka27777

steffanie99 kolko asi o tom moze vediet chlap? poviem ti pravdu tiez som este minuly rok nemala moc paru o tom ze nejake vitaminy je treba, myslela som ze max tak kyselinu listovu telo potrebuje ale o inych zlozkach a vitaminoch som nemala ani len paru a to som zena..chapes...ale nastastie sa mi otvorili oci :)

silvinka79

dievocka no nejako casto tu nie som lebo uz vdaka tomuto vitaminu mam mnoho inych povinnosti, ale poviem ti ze velmi prijemnych :) dari sa nam celej rodine, citim sa velmi dobre, vitaminy neprospievaju len mne ale aj babu co ma tesi najviac ze sme zdravi a nic nam po tejto stranke nechyba ;)

steffanie99

Sad na zaklade coho akoze toto odporucas? ** zastavuje sa mi rozum, vies vlastne co je metafolin? co je vlastne sa samotnej kyseline listovej take zle? Mne sa vdaka femibionu podarilo prejst tehotenstvo bez nejakych problemov a hlavne sme obe zdrave, ani tak neslo o mna ako o babatko :) aby mala mala vsetky vitaminy a aby spravne rastla :)

SadP

Osobne Vam nedoporucujem Femibion, z toho dovodu, ze obsahuje skodlivu kyselinu listovu.

Doporucujem Vam kupit si obycajny b-komplex, a iba cisto metafolin, bez kyseliny listovej, a este to bude aj vyrazne lacnejsie.

dievocka

silvinka79 ahooojky ako sa maaas? Co nove? :) dost ma zaujima ako sa citis, predsa len je to uz niekolko mesiacov co si pisala ze ho beries. Tak by som rada vedela ci je ti fajn :)

silvinka79

ahojte dlhsie som tu nebola :-) uz ho uzivam. A mam pocit ze celkovo mi prospieva. Sassia rozhodla som sa pren na zaklade jeho zlozenia, pretoze obsahuje vsetko, co dieta potrebuje aby spravne rastlo. To je to najdolezitejsie!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Femibion 800 - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk