Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Femibion 800 - skúsenosti

Kremeše

Existovať síce existujú, ale..tu nastáva ten rozdiel. Mne v tehotenstve gynekologička odporučila mnoho vitamínov. Jedla by som asi päť tabliet denne. Avšak po pátraní som zistila, že femibion obsahuje všetky tie vitamíny, čo potrebujem brať v jednej tabletke. U mňa vyhral práve z tohto dôvodu :)

Sassia912

Silvinka79 na zaklade coho si sa pren rozhodla? co ta na nom zaujalo? ved existuju aj ine vitaminy ktore ju tiez v tomto obdobi prospesne nie?

simka214

silvinka nie si sama, co o tom nevedela :) cize nic si z toho nerob. Takze si si nieco z toho aj vzala a pomohli sme ti? :)

dievocka

Preco by to nemala byt spravna volba? :) mala by si si uvedomit, ze obsahuje aj ine vitaminy, ktore su pre dietatko dolezite. Nie len kyselinu listovu.

martinka27777

silvinka ty ho uz aj uzivas alebo este sa len chystas? ja som tiez nad nim rozmyslala, len neviem ci je to ta spravna volba, ci by mi nestacilo brat len samotnu kyselinu listovu.

silvinka79

SIMKA214 ahoj!
pozrela pozrela, viackrat a uz tomu celkom rozumiem. Nikdy by mi nenapadlo, ze taketo vitaminy mozu v tehotenstve pomahat a co vsetko vlastne obsahuju, ze naco su tie jednotlive zlozky potrebne. Tu som sa dozvedela vsetko :) je to parada.

martinka090

zalezi to myslim dost aj od zdravotneho stavu, ale podla mna nie je dovod preco by sa brat nemohol. Neobsahuje nieco co by mohlo telu zeny nejako uskodit.

Joleen

Po potrate je dobre brat pretoze sa sliznica da rýchlejšie a lepšie do poriadku a po potrate s kyretazou sa odporúča aspon pol roka počkať

michala9

ahojte kočky mám na vás jednu otázočku :) môže sa brať aj keď už má žena za sebou potrat? nemôže nastať nejaký problém? a po akom čase po potrate sa odporúča snažiť sa o bábätko?

Klara154

to sa ti ani necudujem, ked budete mat prirastok v rodine, to je vzdy radost :) so susedou sme sa stretli, bola u nas chvilu na kave, hovorila, ze si kupila nove balenie a ze ho berie. Tak dufam, ze im to pomoze.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Femibion 800 - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk