trápenie kvôli...

korakora

bruskata :
je mi to divné,že ta netrápi,ako vyzeráš. možno sa ti to partner hanbí povedat,ale vadí mu to určite...
ved možeš cvičit,nie?

trampoty

mna kedysi trapili rozne blbosti, napr., ze mam 3kg nadvahu, ze mam zle vlasy, atd....., ked mi vazne ochorelo moje dieta, tak som pochopila, ze to nie su trapenia, ale strateny cas, kedy som sa trapila nad hlupostami. teraz je moje dieta zdrave a ja sa uz definitivne netrapim, ale vytesujem z kazdeho dna.

alzbee

Toto je zaujimava otazka, lebo premyslam, ze aka uplna banalita ma trapila...a zatial odpoved nenachadzam...:-/ ak na to pridem,tak sa este ozvem:)

bruskata

Mna trapilo moje brusko, trosku tuku, no jejda, nemam ho nikde inde, iba na brusku a mam to od puberty tak, tak som si zvykla... ale frajerovi sa nepacilo. Tak po mne chcel, aby som ho trosku spevnila, zhodila, az som zacala mat z toho komplexy... Ale uz som OK! Nezmenila som stravovacie navyky, ani som nezmenila zivotny styl. Zivot to zariadil inak - zmenila som frajera. Tento je spokojny, brusko mu nevadi, haha.. pripada mu sexy. :) A mam po komplexoch. :)

sandria

mna samozrejme vedia najviac vytocit ludia ked po case zistim ze ma cely ten cas podrazali a boli falosni. Dalej vie ranit aj laska, alebo problemy v skole

usiko

skaz,

ja mam na hlave takyto bordel....umyjes vlasy, zabalis na 10 minut do uteraka, potom das uterak prec, potrasies hlavou, nanesies trochu vosku na vsetky vlasku ....len tak si vosk rozotries po ruke a pochodis po vlasoch....no a vyfukas...najlepsei ked v zaklone....po vysuseni este prehrab rukou do pozadovaneho tvaru a pouzijes lak /ja mam taft, taky fialovy/....mne vydrzi dva dni.....bez umytia a fukania...