Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ruzovkasty vytok

Príspevok v téme: Ruzovkasty vytok
Zuzana30

Prosim mal to uz niekto? Uz tyzden mam taky ruzovkasty vytok. Bola som u gyn.,spravil mi vaginalne sono a povedal,ze vsetko je v poriadku. Mna zacalo aj bolievat,myslim si,ze okolo vajecnikov. Kupila som si caj z alchemiky. Uz ma nebolieva,len mam stale ten vytok. Ako,ze lekar mi nezistil nic? Mala by som byt medzi ovulacii a menstruaciou.

[zruseny35]

......moja teta to takto mávala pokial porodila všetky tri deti.Kazde druhe potratila samovolne.Lekár jej to takto vysvetlil ,že su ženy ktore to maju takto striedavo :/

miriamka132

Dobrý deň.. chcela by som poprosiť o radu.. pohlavný styk som mala 1.1 2015 a dni boli neplodné mala som tesne po skončení MS.. no asi 8 dní potom som krvácala asi 10 minút a skončilo to.. MS ktorú som mala dostať v Januári tak prišla na čas tak ako mala.. bola normálna ako vždy nič nezvyčajné.. no po jej skončení som mala 4 dni hlienistý ružovkastý výtok a na približne 11 den po nej som dostala hnedastý niekedy hlienovitý výtok ktorý trval 1 deň.. a zmizol.. no na druhý deň poobede som mala hlienistý výtok a už bol slaboružový.. ale to len troška a viacej nič zasa všetko normálne.. prosím vás poradte čo to môže byť.. môžem byť tehotná??

Zuzana30

Ahojte. Tak velmi by som sa potesila,keby to bolo uhniezdovania vajicka,ale to uz trva viac ako tyzden(8dni),takze to asi nebude....
Aj ja som myslela na nejaku infekciu,ale lekar by mi to mal zistit ked robi vag.sono? Dal mi iba Ascorutin,ze vraj to mozu byt prasknute cievy.
Velmi rozmyslam aj nad zmenou lekara,vie,ze sa uz dlhsie snazime o babetko a predsa ma riadne nevysetril.
Ako sa robi zmena lekara? Mam ist ku nemu,vypitat si kartoteku a ist len tak k inemu? Co mu mam povedat? Je to starsi pan,je velmi mily,ale neviem,ci je fakt dobry,ci spravi vsetko co by mal...

ujus

ahoj, moze to byt napr:
- priznak uhniezdovania vajicka - nie si teho?
- priznak infekcie - robili ti aj test na bakterie? ja som mala nedavno ruzovkasty vytok a bol to zapal, spojeny s infekciou... a navyse mi nasli myom (ale to vidim, nie je tvoj pripad)

odpovedam

Tak mne moj gynekolog povedal, ze je to spinenie... tu ruzovkastu farbu sposobuje trosicka krvi. Je to normalne pocas ovulacie, takisto aj pobolievanie vajecnikov. Tiez sa mi to raz stalo a napokon to nic nebolo :-). No ak mas stale pocit, ze je to problem, tak vyskusaj nejaku preventivnu liecbu vytokov, trebars ten rosalgin :-)

anti-chlp

kup si rosalgin na vyplachovanie v lekrani,je to velmi dobre hlavne na vytoky,
nebola si na kupalisku ?? kamoska mava taketo problemy ked vlezie do bazena.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ruzovkasty vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk