denný krém...

zizizi

mary-anne myslis ze by bola velka chyba keby v tom pokracujem aj nadalej ??? lebo vela pripravkov mi na pleti neurobi nic dobre preto len cistu vodu pouzivam

mary-anne

a cim si plet umyvas? na to som sa pytala. ja nepouzivam ziadne mlieko. je to zbytocne podla mna. ale to je od typu pleti, alebo od zvyku asi.

zizizi

mary-anne tak asi vyskusam ten krem od 14 rokov z tej zakladnej starostlivosti a cistiace mlieko kezdze nieje na aknoznu plet aby sa tie ucinky navzajom nerusili :D

momentalne na cistenie pouzivam vecer odlicovac cistu vodu a ten lieh mi plet docisti a rano len cistu vodu a lieh ...

mary-anne

nuz, kym najdes to spravne pre tvoju plet, potrebujes cas. a peniaze. ale mozno ti sadne hned prvy :)
ved vyskusaj a uvidis. skus sa spytat este v drogerke,ked ho budes kupovat, v niektorych vedia dobre poradit.
a co pouzivas teraz na cistenie? nejaky gel, ci mydlo? tak si kup z rovnakej rady ako krem, aj gel na cistenie. nic ine potrebovat nebudes

zizizi

a ako si cistit plet aby nebola prilis zatazovana kedze mam dost pripravkov od kozneho??? len na cistenie pleti nie tak neviem