denný krém...

zizizi

nasla som nejaky krem od nivey, ze zakladna starostlivost od 14 rokov na normalnu a zmiesanu plet kedze uz nechcem pouzivat zadiny krem proti akne po tolkej chemii na tvari len cisto hydratacny alebo radsej zmatnujucu hydratacnu emulziu control shine ???

RENnE

zizizi.ahoj. mam tiez taku plet. ja mam tiez 16 a pouzivam uz asi 2 mesiace tento cistiaci peeling. -odkaz odstránený- (kazdy den vecer),a zatym si prejdem tvar touto pletovou vodou 1.bp.blogspot.com ..po tyzdni som badala prve vysledky,je to uzasne,pomohlo mi to zbavit sa mastnoty a cierne bodky su menej viditelne.tu pletovu vodu pouzivam aj vecer.a rano za pletovou vodou pouzijem este www.lekarna-vltavinska.cz , to su moje tri kroky k peknej pleti. to su moje skusenosti.kamoska si odomna vypytala tu pletovu vodu a pomohla aj jej.

zizizi

mary-anne ved prave toho sa bojim len ked som sa pytala kozneho na denny krem tak povedal ze ho mam pouzivat teda hlavne aby bol hydratacny, ano pouzivam aj make-up a pod ten by bol tiez dobry nejaky krem fakt neviem co robit :(