Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parfemy FM group?

AdamKrt

Kupil som parik antiperspirant-deo sprejov zo supermarketu a priatelka je z nich hotova, dokonca aj v praci, ked som si to dal, kolegyna zacala, ze ako pekne voniam.

Ako tu bolo pisane, samotny parfem stoji par korun, ostatne su len oblbovacky na ludoch, takze je jedno, kupte co vonia.

jeffri1

Ja FM parfemy predavam a aj sam ich pouzivam. Su to kvalitne parfemy, ktore v niektorych pripadoch este dlhsie vydrzia ako originaly, lebo niektore maju vacsie mnozstvo esencii. Zatial sa mi nikto nestazoval a su vsetci spokojni. Napr. teraz si jedna slecna umna kupila jeden parfem a vravela ze spravila dobre ze si ho kupila odomna. Ze flakon je ovela krajsi ako original a vona rovnako a aj dlho jej vydrzi, ze je velmi spokojna.

inngridka

FM? nikdy... to radsej toaletnu vodu adidas ked uz som chudobny/a alebo chcem usetrit... tie polovonave vodicky okolo parfemu ani nechodili a nie to aby este boli nazvane vonavkou. ble

bebe00

tiez mam vynikajuce skusenosti s FM, vybrane druhy tocim dokola uz asi 3 roky. registracia ma nic nestala, akurat vzorkovnik (ktory som tak ci tak potrebovala) a navyse mam lacnejsie parfumy.

zuzany

Skúste si vytvoriť vlastný parfém, podľa Vášho gesta. Vybrať flakón,pumpičku,vrchnáčik,obrázok,či nadpis a balenie.
Ja som odskúšala a som spokojná, vôňa je príjemná a dlho vydrží. Žiadne bolesti hlavy!
Ak máš záujem,tak napíš :)

dada.po

su to len imitacie a ani take lecne su neni staci pohladat a najdete aj kvalitny parfem v rovnakej možno aj menšej cene radšej vonat pekne ako nejakou initaciou

Linguistics

A to ako viete, ktory FM parfem imituje ktory? Ved tie FM maju len cisla, tak ako si viem vybrat 'imintaciu' toho, kt. chcem, len podla cisiel?

Cleopatricka

ja som tiez spokojna s tymi parfumami. ale treba si asi vybrat spravnu vonu, niekedy som mala pocit, ze niektore sa podobali viac a niektore menej s originalom. tak isto niektore vydrzli dlhsie a niektore kratsie, ale inak cenovo su pristupne, takze super :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parfemy FM group? - Fórum - ZDRAVIE.sk