Parfemy FM group?

matahari

PRE RAGAZZA - to si sa chcela pochváliť že máš 22 parfémov? :) Vieš že tam platíš viac za značku a flakón ako za vôňu?? čiže tá vôňa ťa výjde presne toľko ako u FM ...
Málokto vie, že vône nieje možné patentovať a tiež to, že výroba vonnej esencie v porovnaní s predajnou cenou je 2% t.j. vyrobiť vonnú esenciu pre parfum, ktorý kupujete za 2000,-Sk stálo zhruba 40,-Sk. To ostatné je iba obchod! Preto sa tieto receptúry prísne taja.
Všetky vône sú identické s vôňami originálnych parfumov, takže nie je možné aby tieto voňali horšie, slabšie, alebo inak :)
Takisto kupujem lacnejšiu formu parfémov a som veeľmi spokojná, dokonca sa ma veľa krát pýtali či mám parfém istej značky a vždy sa trafili :)

smajka

Odporúúúčam. Ja som sa zamilovala do jednej vône a hoci sem si kúpim aj inú voňavku nie z fm... tak k tejto jednej z fm (č.81) sa stále vrátim. Neskutočná a vôňa vydrží dlho. To nie je pravda baby že nevoniate. Práveže ja keď jednu voňavku používam napr. mesiac, môj čuch si ju už neuvedomuje. Ale okolie áno. Mám to potvrdené. A dajú sa zohnať lacnejšie na mimiaukciách. Teraz ma vyšla len na 9eur, inak stoja 13,60. Treba vyskúšať.

lena251

Ja mam s nimi tiez dobre skusenosti. objednavam jednu vonu uz neviem kolky krat a musim povedat,ze mne dokonca vonia krajsie ako original parfem. neviem ci vsetky, ale ta jedna urcite. a citim ju na veciach aj na druhy den.

Nathaaliaa

Ja mám s týmito parfemami tiez pozitivne skusenosti. Rano, ked idem do prace sa navoniam a vecer ju moj priatel este stale na mne citi :)))

michi

ja ich používam, vône sú nerozpoznateľné od pravých a mne osobne vydrží ranné streknutie celý deň v práci a ešte večer vôňu jemne cítiť. Odporúčam, mám naozaj len dobrú skúsenosť!

michi

ja ich používam, vône sú nerozpoznateľné od pravých a mne osobne vydrží ranné streknutie celý deň v práci a ešte večer vôňu jemne cítiť. Odporúčam, mám naozaj len dobrú skúsenosť!