kratky nazor potrebujem

Príspevok v téme: kratky nazor potrebujem
yanka

ahojte. chcela by som vas poprosit o nazor na tuto situaciu.. mam 19 a stretavam sa s chlapom ktory ma 30. nie je zenaty, ale zije s partnerkou v jednej domacnosti. su spolu treti rok ale po druhom im to prestavalo klapat a tak ona vysadila hak a otehotnela. male to ale neporiesilo. maly ma mesiac a par dni, ale este viac sa to pokazilo. on nema problem v bare ma pobozkat, ale tak mne to dost vadi.ja nechcem na verejnosti take riesit hoci so svojou ledva hovoria. kvoli malemu.. mam z toho blby pocit, ale je mi s nim velmi dobre. na vyletoch, vonku..

saamy

dievca moje mile zlate vykasli sa na neho je to idiot nakoniec to spravy aj on tebe a vykasle sa na teba radcej stoho cim skor vycuvaj kym nebude neskoro poznam to na vlastnej kozi zazila som nieco podobne

ivana4837

BERNY,

tam však nebola na vine tá ženská,...keby to nebola ona bola by to nejaká druhá...tam bol hajzel tvoj bývalý partner...veď aj teraz sa zachoval ako sviňa,ale súhlasím s tebou,že tej babenke sa to vrátilo...a príde aj na neho!!!

VEĽA ŠŤASTIA V ŽIVOTE

renusi

hmm,rozmyslam o tvojej situacii.......si mladá,život mas pred sebou,taky vztah nesie so sebou len problemy,ja by som sa pridala k nazoru lesslie a dalsich zien,co ti radia taký vztah ukoncit...

lesslie

ja som bola chvilu milenkou jedneho...sice nebol zenaty, ani nemal dieta ale partnerku 7 rokov...nebol schopny si dat zruky dole ani retiazku s jej menom, aby na to neprisla...tak som ho pekne vratila do reality...maj svoju hrdost a ver mi, su na svete aj lepsi ako ti, co vedia len klamat a uzivat si poza chrbat cloveka, ktory o nicom nevie...vela stastia

ivana4837

sorry za chyby nie "žerem",ale "nežer",...mňa ľudská hlúposť strašne vytáča,...možno u teba je to ešte pre tvoj vek,ale moja dcéra má toľko čo ty a nechápala aké máš názory a ak by sa zaľúbila do zadaného...veď všetko sa v živote stáva...najprv by musel ukončiť predošlý vzťah a nie "doma jedna-vonku druhá" a možné je aj to,že Vám to takto aj obom vyhovuje...potom nie je čo riešiť,ale ľutujem tú ženu s bábom...možno ona o ničom ani len netuší

berny

ten pribeh poznam..., ale z opacneho konca!
mna a nase 2 tyzdnove dieta opustil manzel kvoli kurvicke,vystahoval nas z bytu na ulicu a zil s tou kurvickou stastne "az" 4 roky, kym mu vazne neochorela a potom opustil aj ju. ta jeho k.....a dobre vedela, ze ma male dieta, no aj tak sa ho nevzdala a robila mi same problemy..., no vratilo sa jej to aj s urokami.
taky je zivot. pouvazuj, ci ti to stoji za to. ja myslim, ze nie.

ivana4837

citujem Tvoje slová teraz je bábo malinké tak ho určite zveria jej a to akože potom ho zveria jemu???to čo je za somariny???dieťa zveria vždy matke inak je to iba vo vynimočných prípadoch ak má žena vážne zdravotné napr.psychické problémy a podobne,to ti on tvrí takéto...???Dievča zobuť sa čím skôr a žerem mu tie kaleráby čo ti tlačí do hlavy,lebo potom plakať bude neskoro!!!

SugarLips

Ved sa ho spytaj, ako si predstavuje buducnost, ci chce opustit svoju priatelku, ako sa bude podielat na vychove...atd atd.

yanka

ja nechcem aby sa vzdal maleho.ani on sa nechce.ale bejby je este malinke a teraz by ho urcite zverili jej.. on chce aby sa odstahovala k rodicom,byt je jeho