kratky nazor potrebujem

Príspevok v téme: kratky nazor potrebujem
yanka

ahojte. chcela by som vas poprosit o nazor na tuto situaciu.. mam 19 a stretavam sa s chlapom ktory ma 30. nie je zenaty, ale zije s partnerkou v jednej domacnosti. su spolu treti rok ale po druhom im to prestavalo klapat a tak ona vysadila hak a otehotnela. male to ale neporiesilo. maly ma mesiac a par dni, ale este viac sa to pokazilo. on nema problem v bare ma pobozkat, ale tak mne to dost vadi.ja nechcem na verejnosti take riesit hoci so svojou ledva hovoria. kvoli malemu.. mam z toho blby pocit, ale je mi s nim velmi dobre. na vyletoch, vonku..

prejanku

nemyslíš si,že ako bude dietatko vyrastat bez ocka ?
máš ešte málo rokov,chlapa si nájdeš...
urob---ako myslíš.
pomysli na to,že všetko zlo - ktoré urobíme niekomu sa nán ako bumerang vráti raz určite...a to nechceš,že?ako by bolo tebe na jej mieste ?
rob,ako myslíšYANKA---len aby si nebanovala

ivana4837

Yanka a on sa niekedy vyjadril ako to chce riešiť,či chce od partnerky odísť a byť s tebou,aký postoj má k tomu všetkému ON???Ty si ešte mladučká,ale aj mladé baby sú už dnes rozumné...to nestačí,aby ti s nim bolo fajn...,dni,mesiace,roky utekajú ako besné a ty sa na neho naviažeš a potom čo???Chceš byť jeho ozajstná partnerka,alebo len bokovka???Ak on to nechce riešiť a vyhovuje mu situácia momentálna za veľa nestojí a nestratíš naozaj nič,vlastne už si stratila...čas ktorý si mu obetovala doteraz!!!Nikdy v živote nikomu nerob bokovečku,ak máš hrdosť...

plamienok

nemyslim,ze v 30 si uz nikoho nenajdes.ja som si nasla a tiez zenateho ale ten sa kvoli mne hned rozviedol takze ak ta naozaj miluje tak to bez vahania bude pre neho najlepsie riesenie urobit to bez vycitiek a bude si s tebou uzivat tie krasne chvile.cim dlhsie to bude trvat z jeho strany tym bude stale viach na pochybach.nedavaj mu vela casu lebo stratis IBA TY.vela stastia...

renaam

moja sestra uz tri roky chodi so zenatym, ktory sa jej stale stazuje ako to ma so zenou zle. Maju uz 15 rocneho syna a stale sa nechce rozviest. A moja sestra caka a caka a caka...Nech sa rozhodnes akokolvek, mysli hlavne na seba a nato, kolko si ochotna cakat a nicit si zivot. Ved v 30 tke si uz nikoho nenajdes...

ivana4837

Neviem či si naivná,ale ak by si mala aspoň trošku hrdosti,tak by si dala na výber Tvojmu drahému...,veď na dieťa sa netreba vyhovárať...,ak by nechcel byť s dotyčnou odišiel by od nej a dieťa by mohol podporovať a podielať sa na jeho výchove aj tak!!!Neuraz sa,ale asi si pre neho príjemnou hračkou a modli sa,aby si raz nemala v 30-tke dieťa a muža čo by ti behal za mladou žabou...,lebo oni sú väčšinou všetci veľmi nešťastní,ale to sú otrepané frázy,...kto sa naozaj zamiluje do inej ženy tak ukončí nefungujúci vzťah a nehrá na dve strany!!!

mireck

a co by si chcela pocut?...nieco aby si sa zbavila vycitiek?...tak ak ta to trapi, tak vycitky vazne mat nemusis a v prvom rade nech si "tvoj mily" ujasni co chce resp. koho chce a nech ti da vediet...potom sa budes vediet lepsie zariadit...vela stastia :-)