Cvicim, zdravo jem - kedy uvidim vysledky???

Príspevok v téme: Cvicim, zdravo jem - kedy uvidim vysledky???
januskax

Baby, ktore mate skusenosti, poradte mi. Chodim 3x do tyzdna cvicit, zdravo jem / 5x denne mensie porcie, vela zeleniny, bielkoviny, ziadne sladkosti, chlieb /, pijem cca 2,5 l denne a za 2 tyzdne som neschudla ani gram. Viem, ze nemozem cakat ktovie ake vysledky za taku kratku dobu, ale vobec nic??? Chodim na spinning + body styling.
A neschudla som ani z cm, proste NIC:((( Je to mozne, aby sa to vobec za tie dva tyzdne nijako neprejavilo na vahe?? Ake mate skusenosti? Kedy mozem cakat, ze mi vaha zacne klesat?

lucika55

januska, píšeš, že chodíš aj na body styling...podľa mňa naberáš svalovú hmotu, ale to je dobre, tak spáliš viac tuku. nevadí, že na váhe to nevidno, ale skúšala si sa pomerať?

januskax

Ja si hovorim, ze schudnem a hotovo:) Ze to proste MUSIM dokazat! Je to ozaj par kg. Inak, ja som nikdy nebola chuda, tych 62 kg je taka moja normalna vaha, ktoru som mavala. Pred par rokmi som tiez chodila cvicit, makala som na aerobicu 4-5x tyzdenne ako diva a pod tych 62 kg som nikdy nesla. Proste ten organizmus viac nepustil. Mozno preto mi to ide pomalsie, ze k tej " mojej " vahe mi chyba len kusok.

whee_ee

a vies co?? dolezita je psychika. proste nemysli na to, ze aj tak neschudnes, ale predstavuj si, ako vyzeras so svojou vytuzenou vahou a jednoduche vedz, ze to dosiahnes:)... psychika robi divy:)

whee_ee

januska, nevaz sa... co ja viem, este daky mesiac. lebo mas pravdu, zbytocne to demotivuje. ale skor ci neskor sa vysledky a zmeny dostavia:) nemam pocit, ze by si robila nieco zle... ale mozno ked pride niekto skusenejsi...

januskax

Zotrvat urcite zotrvam:) Som pevne rozhodnuta. Len to je take deprimujuce, ze sa fakt 2 tyzdne snazim, mam co robit, aby som 3x tyzdenne stihala popri inych povinnostiach cvicenie, snazim sa so stravou...

Len teda sa mi to nezda, ze dva tyzdne a NIC!!! Dnes rano som mala dokonca 68,3 kg:( Ale to nejak extra neriesim, kedze vaha moze vraj takto mierne kolisat.

Na postave nepocitujem zatial ziadne spevnenie. Proste v nicom ziadna zmena:((

whee_ee

januska, super, aj ja som sa inspirovala tou strankou, je fajn.. :).. mozno ze len potrebujes zotrvat, aby sa ti upravil metabolizmus. ale pri takomto stravovani a pohybe nie je mozne aby si podla mna daco dole nedala:)

nepocitujes ani na postave, ze je pevnejsia?

januskax

Schudnut urcite mam z coho. Meriam 167 cm, vaha 68 kg:(( Nemam nerealne ciele, nechcem mat 55 kg. Uplne by mi stacilo nejakych 62-63 kg.

Co sa tyka denneho prijmu, riadim sa podla stranky -odkaz odstránený-. Tam je to pekne vysvetlene, co sa tyka pomeru B,T,S. A su tam aj navrhy jedalnickov, takze asi tak:) Aj to, ze sacharidy nejest uz vecer, radsej bielkoviny atd. Takze cerpam rady odtial.

brekeke

a kolko vazis/merias, resp. ake mas miery.. mozno ze uz nemas z coho chudnut, a mas postavu akurat...
cim menej mas kil, tym tazsie sa ich zbavis...