Otravna byvala

Príspevok v téme: Otravna byvala
linduska

ahojte :)
nevedela som, ci sem mam napisat ale potom som si povedala, ze mi mozno dokazete poradit alebo ma povzbudit.
ide o to, ze mam priatela a sme spolu nieco vyse roka no stale nas otravuje jeho byvala. on mi tvrdi, ze s nou nadobro skoncil hlavne po tom, co nas ohovarala a nadavala na nas oboch. jeho kamarati ju tiez nemaju radi, lebo pred nimi sa chovala ako "kamoska" a za chrbtom o nich hovorila, ze su k....i. s robkom som uz raz chodila, no rozisli sme sa a potom si nasiel ju. vsetci (jeho kamarati a hlavne jeho kamosky) mi vraveli, ze oni spolu len sexuju a chlastaju a ze stale lubil mna aj ked bol s nou. neviem co si mam mysliet, lebo ked uz sme sa dali znovu dokopy, stale s nou bol kamarat (aspon to mi tvrdil) a pisal si s nou smsky aj na icq. dokonca som mu ich precitala zoparkrat a mal tam aj od nej. to bolo v zime. teraz uz o nicom takom neviem.
vtedy po nasom rozchode bol z toho vraj dost zdeptany a nasiel si ju. ja som modrooka dlhovlasa blondyna a som od nej chudia. o dost. a ona je kratkovlasa ciernovlasa hnedooka a ritnata. pocula som, zevraj ked niekto niekeho miluje a rozidu sa, chalani si potom hladaju uplne iny typ aby zabudli. neviem co je na tom pravdy, ale robo bol vzdy na blondyny. ale tato karin (tak sa vola) nam stale neda pokoj. dokonca ked bol u mna, tak mu volala ci nepride ku nej!
bojim sa, ze o nho pridem :( a este viac ma desi, ze si s nou stale volava a vypisuje...
prosim poradte co mam robit

bibba

vyjadrovanie na 16-17 ? takto sa tu vyjadrujete aj vy dospelejsi. uplne normalne sa vyjadruje a nechapem vobec ze naco prispievaju ludia do nejakej temy len preto aby urazali. velmi trapne naozaj.

linduska

papulka19: aj ja ta obdivujem, ze mu toto vsetko stale dokazes trpiet, retoze to od neho nie je fer. akoby jemu bolo keby si sa ty stretavala s byvalym?
oni boli kamaratoi /aspon tak mi to vravel/ po ich rozchode. a dokonca ma s nou chcel aj zoznamit a myslel si, ze budeme "kamosky". najprv mi to az tak nevadilo, ale to ona furt len zazerala na mna a mala nevkusne poznamky o nas dvoch. a raz na nas doslovne povedala, ze sme je*nuti a odvtedy si s nou prestal vypisovat a udrziavat kontakty. lenze ona sa mu stale strkala do.... .doslovne. takze tak.teraz je pokoj, ale nech sa uvedomi.

Veronika1603

papulka19...citala som tvoj prispevok a neverim vlastnym ociam co citam...to ty mu toto vsetko trpis???aby sa snou stretaval,pisal sms ba dokonca kupoval darceky???ty kokso nechapem ja by som nezniesla ani keby ho prezvonila a uz vobec nie hento vsetko a aby ho oslovovala macik???tak to teda nie.a ty si myslis ze ho chce byvala naspat???no nemysli-to je jasna vec,prepac ale co si slepa?a ze nieje mrcha??a to ze nici vas vzah to je co?!!!byt s byvalou v kontakte a uz vobec v takom uzkom,nic dobre nevesti...klobuk dolu ked mu toto trpis

papulka19

Ahoj Linduska. Scasti tvoj problem chapem, scasti nie. Nemysli si ze ked je chlap na \"iste typy\" tak pri tom aj ostane. Ked je raz niektora p*** tak je od prirody. Kazdopadne by mal vediet ze ti to vadi.
Ja som s priatelom rok a jeho byvala, aj ked nie je mrcha (typu ze by ho sledovala alebo vyckavala niekde), mi riadne lezie na nervy. Este aj po roku mu vypisuje spravy aj na nete aj sms (oslovuje ho macko , macik..a pod. na datum \"ich piateho vyrocia\" ktore sa nekonalo lebo je so mnou, mu napisala ako jej je smutno a ze nanho mysli :(), vola ho aby jej opravil pocitac (tak raz za tri mesiace) vola ho na pivo ...stale idu spolu von sadnut na meniny narodeniny a ine kktiny a najlepsie na tom je ze si stale kupuju darceky (lebo predsa ked ona kupi jemu tak musi jej to on vratit)Dokonca mu doniesla z Prahy suvenir a ked sme sa s priatelom vratili z dovolenky tak sa ho pytala (na nete) ci jej aj on nejaky suvenir priniesol. On samozrejme mal jeden co chcel sebe a potom sa rozhodol ze ho da jej. Na to sme sa pohadali a vysvetlila som mu to z pohladu normalaneho cloveka ako to vyzera a nedal jej ho. Jednoducho nepochopil ze darceky nemusi vracat, na smsky nemusi odpovedat atd. No je zas pravda ze mnozstvo jej telefonatov a pozvani odmietol. Mne toto vsak velmi ublizuje :( ked sa s nou stale stretava na sviatky ...dokonca par mesiacov po tom co sa rozisli (a ja uz som bola s nim) boli spolu v kine :(. Ked som si to s nim vysvetlovala uznal ze je to vsetko nevhodne. Ale je to jeho nie len byvala ale aj kamaratka. ... No ja neviem...mam z nej pocit ze ho chce spat... a ja nemozem nic urobit. najradsej by som tej cuze vykricala ze nemiluje ju a ze rok po rozchode by ho mohla prestat obtazovat. No mam svoju hrdost. Mrzi ma, ze on ju nema ...a nechce ublizit mne a zaroven nechce \"okaslat\" ju.... Ona nanho pouziva doslova citove vydieranie ked mu vola alebo pise stale spomenie \"nechapem ako si sa mohol po tom vsetkom krasnom co sme spolu prezili ku mne tak zachovat (to akoze k nej neprisiel alebo nieco odmietol)...ale dobre, prezi tych zvysnych 146 rokov v stasti!\" ...ako sorry toto mi normalne nepride... Jedno co ma tesi je, ze jeho odpovede su slusne neutralne... ... :(

eh

ooo velka hlavička linduska,si naozaj mysíš že ked by ju bral ako tlstú pi*u bol by s nou stále v kontakte?
oo ako krásne si naivná,len aby ty si nebola potom ta tu hlupu,čo vlastne už asi si :D
cmuk

SiSA89

linduska a tebe staci ,ze povedal citujem"tu tlstu p* som mal aby som zabudol?" a co ak je teraz s tou"tlstou p *"a teraz sa s teba smeju aka si ty "hlupucka blondinecka"?? ach jaj...no ja som ozaj"mala hlavicka"aby som toto pochopila:)

out

Haha, len aby raz o tebe nehovoril ako o tlstej p..i nejakej inej :D Keby sa moj priatel o niekom takto vyjadril, strasne by v mojich ociach klesol. No ale to je tvoj problem, dufam, ze ti neklame a ze o tyzden nebudes s nami - malymi hlavickami riesit problem typu: mam dat frajerovi druhu sancu???