Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale hladna

jííííí

kazde styri hodiny?? a to si ako predstavujete, že raňajky 7:00 (prinajlepšom), 11 00 desiata 15 00 obed 19:00 olovrant a o jedenastej priblizne tak v ecera, či čo ?? :Dste blazni!

MORUSA

Ja mam ten isty problem.. som vzdy hladna.. jem vela a vzdy.. akoze som schopna jest kazde dve hodiny.. no iba ked si dam krupicu velky tanier, tak potom som syta.. inac nie..

Horehronka

Mozme si o tom pokecat, mam velmi dobre skusenosti s jednymi kvazy prirodnymi produktami. Pridte na Skype, pokecame o tom. Moj Skype: terispis

SusynQa

p.s.- žiadnu stravu nedelim, ziadne choroby nemam, pijem vela vela vela a niesom ziadna vegetarianka a sladke skoro vobec nejem, a v poslednej dobe som jedla skor cestoviny ako zemiaky abo ryzu... už by som aj šla ku doktorke, lenze tá ma dovolenku, a tá co ju zastupuje je taka mäsiarka ze k nej nejdem ani náhodou :(

SusynQa

no ja mam podobný problém, akurát nesuhlasim s tým roztiahnutým žaludkom, ja celý čas málo jem, nepejedám sa, ale od kedy som prišla z dovolenky, každé ráno mi je zle, nevedela som z čoho, ale ked som sa najedla, bolo vsetko v poriadku, no mesiac presiel odvtedy, a mne je čím dalej tým viac zle , vecer sa riadne naveceriam az som plna, rano idem skapat od hladu, naobedujem sa... o dve hodiny idem skapat od hladu, ked si nic nedam, zacne mi byt zase zle, ja nechapem co to je :( vkuse musim bud jest alebo lezim skrcami brucha na posteli a je mi zle..

RNG

Vegetarianstvo moze byt rozne. Ked jes len vyrobky z jemnych muk a cukrov, ktore sa velmi rychlo zo zaludka dostanu do criev a tam sa expresne absorbuju, tak si samozrejme rychlo hladna. Treba jest jedla s pomalsim travenim, u sacharidov(mucnych a cukroch) su to jedla s nizkym glycemickym indexom, ako hrube muky, celozrnne vyrobky, namastene cestoviny.
Maso spomaluje travenie a ako uviedol karioll, je to jediny zdroj plnohodnotnych (tj vsetkych ) bielkovin a da sa obchadzat len docasne.

Na fore som videl nazor, ze ryby a vajcia su OK pre vegetarianov, aj syry, takze aspon takto si treba nahradzat maso(ryby vlastne maso su, vajcia tiez obsahuju skoro vsetky aminokyseliny a podobne aj syry, viacmenej).
No a samozrejme orechy a rozne olejnate semena, aj tie maju "pomaly traviace sa cukry" a dost malo, celkove.

Pocit hladu sa da aj umelo potlacit, ale to tu velmi neradim,radsej si treba prisposobit stravu, takze len v pripade nutnosti schudnut.
Na to su rozne prirodne latky, od chromu a hydroxycitrickej kyseliny, cez vytazky z roznych rastlin, ako Teobroma cacao(kakaove boby),lagestromia speciosa, nopal(kaktus) a najma kaktus Hoodia Gordonii a vyrobky z neho, napr Satierol, ktore potlacaju pocit hladu a aktivitu zaludka.

mjanik

hlad môže byť spôsobený "prehriatým" žalúdkom,liečba jednoduchá,schladiť ho,aj stredne zdatný akupunkturista by to mal zvládnuť(netreba volať hasičov)

karioll

mirranda
lekar ti spravi glykemicky profil to znamena,ze ti z prsta odoberu krv pred a po ranajkach,pred a po obede,pred a po veceri,o 22.hod a o 3 hod.
uz som to tu pisal niekde,iba maso ma 21 zivotne dolezitych aminokyselin,bez ktorych nemozes zit,zavisi iba od tvojej genetiky,ako dlho to bude tvoje telo"tolerovat",v zasade budes mat velke zdravotne problemy v buducnosti

slnecnica24

ked budes pocitovat hlad skus pit vela vody, ale nesladenej alebo zeleny caj... mne to pomaha... cim vypijem viac vody, tym som menej hladna.. drzim prsty

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale hladna - Fórum - ZDRAVIE.sk