Stale hladna

sasena25

a to prečo žereš(sorry,za výraz,ale podľa počtu čo si napísala,že zješ,tak sa to jedením nedá nazvať) toľko sladkostí,to budeš strašná gula za chvílu,fuuuj,až mi je zle,keď to čítam,že za každým jedlom 1-2sladkosti,sladké raňajky potom nanuk,potom sladkosť,moje nervy,sa spamataj!

AdamKrt

Kedze si vegetarianka, chybaju Ti niektore zivocisne bielkoviny, enzymy atd. Vegetarianstvo neni zdraviu prospesne. Ak uz to chces robit, mala by si si to vynahradzovat nejakymi produktami este ako syry, vajicka, mozno ryby, alebo plody mora. Pripadne bielkoviny doplnat vyrobkami zo soje - sojove maso, tofu. Ale pozor, neprehanat.

No a na hlad mozes ist jednoducho - pi viac vody a castejsie. Budes mat plny zaludok a nebudes mat pocit hladu. Mozes skusit aj vacsie mnozsva nizko kalorickych jedal. Napr. z cukety ci tekvice sa tak zasytis a je toho sice vela, ale energeticky je to hladne jedlo. Budes mat plny zaludok. Obmedz sirupove vody a slane ako cipsy.

karioll

ked si stale hladna,tak to znamena,ak nemas nejaku psychicku poruchu,ze mas rozkolisanu hladinu glykemie,asi jes sladke veci,po ktorich ti stupne hladiny glykemie,vyplavi sa vela inzulinu,znizi glykemiu a si zasa hladna.pod pojmom sladke veci mam na mysli sacharidy(ryza,zemiaky,chlieb vo velkych davkach).daj si ku kademu takemu jedlu bielkovinu,znizi to glykemicky index sacharidov,cize lepsie chlieb so syrom ako s maslom a dufam,ze nepraktizujes blbosti ako delena strava

jujula

skus sa viac zamestnat, tak ani nebudes mat cas mysliet na to, ze si hladna a zistis, ze obcas mozno jes aj vtedy, ked nie si hladna. podla mna to je dost mozne, ze prave toto je tvoj pripad. niektore potraviny nahrad zdravsimi alternativami. mozno sa to upravi

mirranda

bazalka
presne to iste si myslim aj ja, ze mam roztiahnutý žaludok. Budem sa musiet naucit jest menej castejsie, ale neviem sa odhodlat.
jujula
dufam ze mi ziadne vitaminy nechýbajú.
chcela by som sa zdravsie stravovať a hlavne vymeniť sladkosti za niečo zdravsie.
Ja som to jedlo az tak nerozpisovala ale mne sa zda ze este pocas skoly mam väčší hlad ale nemam az tak vela casu na jedlo.

jujula

tak vies, obcas je to prirodzene, telo sa vyvija, rastie, potrebuje energiu, silu a prave tu ziskava z jedla, z potravin. obcas je to dolesledok toho, ze tvojmu telu chybaju nejake vitminy, mineraly, tak sa ich snazi ziskat z jednotlivych potravin, ktore ich obsahuju. vseobecne sa hovori, ze najlepsie je, ked sa jedava casto a v mensich porciach ako co ja viem, len 3X denne. radsej 5-6X alebo aj viac a menej. co ti poradim, skus troska obmedzit jedla ako su chipsy a taketo nezdrave maskrty a snaz sa ich nahradit niecim zdravsim - surova zelenina, ked sladke tak susenie ovocie a podobne. skus si precitat aj tento clanok -odkaz odstránený- a este aby som dodala, teraz cez prazdniny to byva normalne aj z toho hladiska, ze mas volno, neprezivas ziadne stresy, si v pohode, tak ti aj viac chuti. navyse mas viac volneho casu, nicim nemas zamestnanu hlavu, a tak potom myslis na jedlo, do coho by sa dalo zobnut. je to v pohode a uvidis, ze naslednym zacatim skoly sa to asi troska upravi. a navyse, ak nepriberas, mozes byt spokojna, asi to tvoje telo v tomto obdobi potrebuje. ale to len moj laicky nazor

bazalka

Ja si myslím, že máš roztiahnutý žalúdok, preto si každú chvíľku hladná. To som mala aj ja, ale keďže som chcela schudnúť, tak som sa snažila obmedziť jedenie na každé štyri hodiny a môžem povedať, že moje telo si už tak zvyklo, že hladná začínam byť po tých štyroch hodinách. Ale musím povedať, že zo začiaktu to bolú dosť ťažké.