PHARMATEX??

Príspevok v téme: PHARMATEX??
jana :-)

dobry den, chcela by som sa spytat ze ked som mala pharmatex asi rok doma v skrinke a platnost ma do septembra 2010 co ho mozem este pouzit, ci nevadila ta teplota v dome...a este by som sa chcela spytat ze keby som phramatex pouzila asi 5 krat a potom by som ho uz nechcela pouzivat ci ho mozem len tak prestat brat alebo ci by nevadilo keby som si ho dala a raz by som ho zabudla a nedeala a potom zase dala alebo ked sa rozhodnem ze ho budem brat tak ho musim brat pred kazdy pohlavnym stykom?? dakujem

AdamKrt

Na globulku pisu, ze cakat 5 minut. S kremom sa da hned. Ale Nikedy sa globulka horsie rozpusta, takze kludne 10 minut.

Co sa tyka skladovania, pisu ze pri teplotach do 25 stupnov Celzia. Idealne skladovat v chladnicke. Tiez sa odporuca, ak to bolo dlho v teple, dat to potom na chvilu do chladnicky. Pred pouzitim by som to vybral napr. pol hodinku dopredu...

InLoweee

jana - no pharmatex sa pouziva (narozdiel od HAK) len pred samotnym pohlavnym stykom, kiez to HAK sa musi uzivat kazdy den s vynimkou sedemdnovej pauzy (u niektorych),... takze globulku pouzi len vtedy, ak sa chystate s partnerom milovat. Samozrejme, nemusis ho pouzivat stale, niekedy mozes pouzit len prezervativ, resp. inu formu ochrany. Je to na tebe - ako tebe vyhovuje :)

tip

Podla mna, ked ma zaruku do 2010, tak ho mozes pouzit kludne. A myslim si, ze ho nemusis pouzivat stale pri styku a ze ho mozes striedat napr. s kondomom, lebo to nie je hormonalna antikoncepcia, takze ked ho dakedy nepouzijes, nenarusi ti to hormony v tele.