RYCHLE ZALUBENIE RYCHLE ODLUBENIE je to vobec laska?

Catherin

No ja mam skusenosti s psychologmi a je pravda, ze mnohi nestoja ani za staru backoru. Ale treba hladat, ja som tiez nasla jednu co mi vyhovovala. Mas 25, mozno v priebehu 5 rokov este dozrejes, musis si ale ujasnit co chces, ci ti vyhovuje zit takto alebo nie. Ak nie, tak skus najst v minulosti dovod preco sa tak chovas, ci si mala nejaky deficit a nejakym sposobom na sebe pracovat. Ja to vidim pozitivne, myslim, ze ty nie si ziadna mrcha bez citov ako niektore a nechces ublizovat, len si nevyrovnana a nevies co so sebou. No co bude dalej zalezi hlavne od teba.

karioll

v 25 clovek uz zvykne byt citovo,rozumovo,sexualne,spolocensky socialne vyzrely.mozno si iba nejaka povrchna a promiskuitna ....

kgtm

momentalne som v mojom najdlhsom vztahu rok aj vyse pol roka...ale rada flirtujem s inymi a bozkavala som sa este aj s dvoma inymi medzi tym ... neviem si povedat nie a potom som mala aj vycitky ale aj dobry pocit...

hm k psychologycke? tam z cloveka spravia este vacsieho blazna ako je... mala som v mladosti nejake problemy ale netykali sa takychto veci...

a ci viem byt sama...to je v tom ze samoty sa obavam najviac nechcem byt sama a asi chcem mat pana dokonaleho ze ho stale hladam ... a neviem sa mozno preto uspokojit s tym co mam...

ako ja niesom nic dokonale som moletka s nicim asi nevynikam clovek by povedal mozno ze som mala maximalne 5tich chalanov no ja ich nespocitam ked som bola mladsia viedli sme si dennik s kamoskou a co sa tyka boskavaciek mala som ich cez 50 a to bolo na strednej skole pred 5mi rokmi... vyhladavala som muzsku spolocnost teraz tuzim po zenskej spolocnosti... ale iba co sa sexu tyka... a s kolkymi som spala? to neviem ale rozhodne ich bolo ovela menej nad 10 ale neviem proste ja uz ani neviem ako sa priezviskom volal byvali priatel s ktorym som bola tristvrt roka toho som ale nikdy nepodviedla... chytate sa za hlavu zo mna iste... no co...:( ja zo seba mam uplne debilny pocit asi ako vy...

ale inak celu mladost som bola ja ta co ju podvadzali mozno to teraz vraciam chlapom... hmm neviem...

chcela som byt teraz sama opustit priatela ale nepusti ma a neviem nedokazem mu povedat nic zle aby zo mna nebol sklamany... a jedneho chalana poznam par rokov stale mi bubnuje srdce ked ho vidim no jeho asi nikdy nebudem mat...:( keby prisiel on za mnou mozno by som sa zmenila...

Catherin

Ten pravy neexistuje, na svete existuje viac chlapov, s ktorymi by sme dokazali byt stastne. Teda ak sa tak budeme spravat a nebudeme lietat zo vztahu do vztahu. Kgtm: je mozne, ze vdaka svojej minulosti ci zlemu detstvu mas nejaky komplex menejcennosti a potrebujes si dokazovat svoju cenu tym, ze lietas zo vztahu do vztahu a dokazujes si, ze vela muzov ma o teba zaujem. Navrhujem zacat navstevovat nejaku psychologicku. A nebolo by od veci nejaky dlhsi cas byt sama.

lucika333

a vies byt aj sama? ze ci to nie je len strach z toho ze nevies byt sama...
laska pride ked ju necakas... uvidis..