Centimetre v páse

karioll

mariskaa
kotikoidy su svina,to viem.ide ak chces naozaj schudnut o prijem sacharidov,ak ich mas vela ukladaju sa ako tuk do tela.normalna davka je napriklad 50g ovsenych vlociek na ranajky,80g surovych cestovin na obed a vecer uz ziadne.treba kombinovat s bielkovinou,aby sa znizil glykemicky index,cize ziadna delena strava

asska

skuste to s herbalife, je to na prirodnej baze upravite si vahu, metabolizmus a bez jojo efektu pomozem zohnat produkty o 30% lajnejsie
harmatova@inmail.sk

asska

skuste to s herbalife, je to na prirodnej baze upravite si vahu, metabolizmus a bez jojo efektu pomozem zohnat produkty o 30% lajnejsie
harmatova@inmail.sk

karioll

arester sade8
moje rady su odborne,ze vy mate iny nazor,za to ja nemozem
mozno by si stacilo prelistovat fyziologiu cloveka. a sade8,ta poznamka,ze vy tu nepotrebujete moje"odborne rady"to ste ako nejaky klub na chudnutie co sutazi,kto napise vacsiu blbost?

Mariskaa

Toto je aj moj problem.mam 168 cm,vaha 58kg,ale pas 73 cm (ked zavriem obe oci).cvicim pravidelne a stravujem sa,myslim zdravo,lebo mam specialnu bezlaktozovu a bezsojovu dietu (kvoli alergii).cvicim denne 1 h., vyprazane,masne nejem uz 11rokov,tak neviem,ako schudnut v pase (nahle som pribrala 7kg po kortikoidoch).viete poradit?

smejo4ja

Ahoj STARK chceš povedať že keď teda upravím stravu ako tu čítam tak by som mohla zhodiť pár kíl??? Lebo ako ja meriam 166cm a páse mám 70cm a vážim 59kg. A mám aj pohyb. Stačí upraviť stravu menej chleba a múčnych jedál? A čo je to podľa Váš tučná strava???ďakujem

sade8

karioll

a kto ta nuti na to odpovedat vsak sa nikto teba konkretne nepyta nic

ty si stale melies svoje - aj ked ti tu ludia pisu ze chudnu len tak ze zmenili stravu a nebol to pohyb

my tvoje "odborne rady" tu nepotrebujeme