Ako sa holit strojcekom na tvary ?

jakub81

Cau, cital som ze existuje niaky olejcek na tvar ktory ulahcuje holenie so strojcekom ale konkretnu znacku neviem. Skus sa opytat v drogery mozno ty poradia.

elaguna

Ahoj aj môj priateľ má problémy so strojčekom- to preto, lebo strojček nie je taký šetrný-trhá tie chlpky-nešetrí ich....ja by som povedala zas, že žiletka je lepšia...ale vy viete...Priateľ používa to aj to. Ke´d už tak, tak skús nejakú kvalitnejšiu žiletku od Gilette, aj na tom veľa záleží. Doporučujem Fusion stealth

efira

Hlavne sa so strojcekom treba holit castejsie, s dlhymi fuzami je potom viac trampot. Manzel sa vzdy holil ziletkou, ma citlivu plet, vzdy sa pritom dotrhal. Na narodky dostal strojcek a odvtedy si nevie vynachvalit, je oholeny ovela lepsie a ma krasnu plet. Nikdy sa pred holenim neumyva. Strojcek treba po pouziti vycistit. My mame Braun, ktory sa jednoducho oplachne pod vodou. Ferdisko, neviem, co robis zle, ze ti to drazdi tvar...

juko

Nepises, ci je to strojcej vibracny, alebo s rotacnymi hlavami. Vibracny je ucinnejsi, aj ked ja mam radsej rotacny. Ale pri oboch plati,ze je potrebne sa pred tym umyt a nechat chlpy vyschnut. Zamedzis vniknutiu necistot, a tym podrazdeniu, alebo alergii. Pozor na stare chlpy v strojceku. Mozu tam byt roztoce, a ak si na ne alergicky, ako ja, aj to potom drazdi. Ak si bol zvyknuty na ziletky, na strojcek si treba tiez asi 1-2 tyzdne zvykat. Ale kazdopadne je strojcek praktickejsi a drazdi menej, ako ziletka.
Juraj