Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nieco na urychlenie rastu vlasov...prosim

rikaaaaaaaaa

Chceš naoaj dlhé vlasi poradím ti ale budeš musieť do toho investovať viacej nestačíí ti len šanpón. Postup je jednoduchý:používaj šampón dixi
2. Zalej si kávu 10 ližiciek malích umi si tím vlasy a potom si ich daj do sáčku a nakoniec si ich zakrúť do uteráka.
3. do mištičky si daj 2 žĺtka a 1 pohár olivového oleja, potom si vezmi mixé a vimixuj to. Da si to na vlsi a potom si to zasa daj vlasy do sáčku a zakrúť to uterákom
4. KúP SI KAPSULE REVALID abi si mala viživu z vnútra a po revalide rastu vlasi rýchlo skús uvidíš
to je všetko prajem veľa úspechov :))))))))))

Rika(JAJA)

Ja mám ten isti problém a mala som revalid a Aplicort F a žihlavový Dixyi supér to ponáha mne najviac zaberá žihľava ostatné už nepoužívam

mirka 23

Henna je prirodna farba na vlasy, vyživuje a posilňuje vlasy, tie su potom zdrave a sa supper lesknu. A mne po nej ovela rýchlejšie rastli vlasy. Teraz nedavam hennu a vôbec nerastu :(

Andulina

didusska no ja mam dost huste a vlnite vlasy cize nepotrebujem aby mi zhustli ale aby mi rychlejsie narastli tie co som si dala ostrihat =(( mirka a co je to ta HENNA ???

didusska

Andulina kup si v lekarni Panthenol forte capsules.Ja som ho brala mesiac aj pol aa dost mi pomohol normalne mi je na cele vidiet jak mi vyrastaju nove vlasy a ani mi uz tolko nepadajuu a zhustly mi.A stoji okolo 3 eur aj nejake centy.Vazne stoji to zato vyskusaj :)

lovelylily

ahoj ja pouzivam REVALID lebo mam velmi riedke vlasy, a kym mi aspon ako tak zabral, trvalo to dlhsiu dobu, tak dva tri mesiace...ale musim povedat ze vlasy mi narastli celkom dost rychlo, mne vzdy rastli pomaly a teraz su uz dlhe :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nieco na urychlenie rastu vlasov...prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk