Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejake kočky,so si meliruju pravidelne vlasy a maju ich aj tak pekne :-)

bara017

ahojte, no ja som si asi pred siedmimi tyzdnami dala prvykrat melir dost husty.. Kadernicka mi ho spravila, najprv sa mi to vobec nepacilo este to bolo aj drahe a straaaasne mi to znicilo vlasy ale uz som si na to zvykla a celkom sa mi to paci, tak asi si to pojdem este dat spravit, len by ma zaujimalo ako sa to dofarbuje dufam ze uz nie na cely vlas, lebo fakt su dost znicene, musim sa o starat 4x viac ako predtym a aj su suche. Nemate nejaky dobry recept na suche vlasy?

mnamka257

pokial mads jemne vlasy tak sa ti znicia rychlejsie, ako niekomu kto ma silne a a pevne a zdrave vlasy.pokial ale budes melir pouzivat dlhodobo, tak sa ti urcite ciastocne znicia.niektori odbornici dokonca tvrdia , ze melir je dokonca skodlivejsi ako farba na vlasy

mica4

caute, ja si vlasy farbím, mám ich platinovo blond už asi 5 rokov. Donedávna som ich mala krásne dlhé skoro po zadok a dnes? Mám ich po plecia preože som použila inú značku a s mojimi vlasmi mi to urobilo katastrofu. Budúci rok sa vydávam a neviem čo s nimi. Už si ich ani nefarbím, v kaderníctve mi na to dávajú séra no akosi to nepomáha. Takže sa mi polámali vlasy z dlhých skoro po zadok na krátke po plecia:-((((( neviete niekto čo s tým? Len mi nehovorte že sa mám dať ostrihať na krátko, pretože si to pri mojej práci nemôžem dovoliť. Ďakujem veľmi pekne.

melirovana

ja si davam melir fuuu cca 10 rokov,asi dva,tri krat za rok-mam blond vlasy-taka zvlastna popolava blond a melir mam v nich velmi prirodzeny,aj ked mam ho odrasteny a nestiham hned ku kadernicke naklusat,tak to nebije do oci pri mojej povodnej farbe-vlasy nemam znicene,pravidelne si ich podstrihavam a nepouzivam nic zvlastne na ne-sampon,ten si musi kazda naist,ktory jej vyhovuje,kondicioner v spreji a cez leto taky sprej,aby som nemala suche vlasy od slnka a vody,ja s melirom a kvlaitou vlasov nemam problem,nech ste spokojne,ak sa odhodlate papa

sade8

je to individualne, ja som si dala dvakrat melir s odstupom casu a vysledok - zacali sa stiepit
kazda mame iny typ vlasov, a moje povedali stop aj melirom aj farbeniu

alicaMihalov

Dakujem vam baby :-). ja si planujem dat taky jemny.... len trosku presvetlit vlasy... .nechcem nejake vyrazne pasiky.. len taky ,,strateny" melir:).
Strasne sa mi paci melir aky ma Jennifer Aniston v Priateloch ... :-)

sydney

ahoj,ja mam melir od 15 (mam 21),medzitym som uz mala aj celu farbu na vlasoch (tmavu cokoladovu) a znova mam melir - jasne ze to trvalo a postupne to treba odfarbit,nie hned,ale nikdy som nemala znicene vlasy,a to pouzivam aj zehlicku. jednoducho pouzivam sampon, masku na posobenie,niekedy take tie regeneracne kury od L´orealu - v tej krabicke su styri tuby,a mozem povedat,ze ked si to nechas na vlasoch aspon pol hodinu,budes mat krasne jemne vlasy. melir zatazuje viac ako farba,ale ak sa o ne staras,nie je problem.mna vzdy este k tomu kadernicka pochvali,ze konecne niekto,kto ma dobre vlasy:) takze drzim palce:)

ploche_brusko

ja mam melirovane, a musim ti povedat ze sa mi znicili strasne....malir som si dala prvy krat ked som mala 12, mala som krasne hnede huste vlasy, a ono je to tak ked raz zacnes farbit vlasy, uz s tym nidky neprestanes....a kedze ma ako pubertiacku omrzel melir skusala som svetko, aj ekd to vsetko boli len sampony, a teraz mam 19 a vlasy hrozne....suche ako slama, a riedke, znicene....:/ ale farbim si ich stale, ale uz len hennou, no myslim ze aj tak uz nikdy nebduem mat take krasne vlasy ako kedysi... :)

jujula

ja konkretne si vlasy nefarbim ani nemelirujem, ale vela kamaratok ano. ono je to pekne, lenze si to treba dat castejsie robit, pretoze tym, ze ti rastu vlasy, casom mas vrchnu cast vlasov svoje prirodzene a spodna cast su farbene a prave to nevyzera velmi dobre.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.