The healing garden

Xena

ja som roky používala toaletnú vodu biely čaj od the healing garden a už cca 3 roky som ju nedostala kúpiť vôbec ale nedávano som prišla z kupelov z Turčianskych Teplíc a tam som na moje prekvapenie objavila túto toaletnú vodu biely čaj.
Bola som tak prekvapená a asi som sa aj pri tom prekvapený blbo tvárila ,lebo sa na mňa aj predavačka kukala ,že čo kukam ako puk :-)

majkazgurunu

no ale ked sa nedovaža k nam tato kozmetika, tak neviete poradit ,či v okolitych štatoch, česko ,raskusko, nemecko nahodou nemaju a či by som si tam nemôhla kupit

jjjjjjjjjjjj

obavam sa ze nikde, ja som dlho hladala toal. vody tejto znacky az som to vzdala, v kazdej drogerii mi povedali ze uz sa nevyraba, neviem ci je to pravda ale fakt je ze uz davno som ju nikde nevidela

majkaz gurun

nevedeli by ste mi poradit, kde na Slovensku by som dostala kupit toaletnú vodu od The healing garden WHITE TEA ?

alzbee

Dominickus: ako tu uz bolo spominane, tak aj ja som pocula, ze uz sa to nevyraba:(( skoda, lebo to boli fantasticke svieze vone:))

Dominickus

ahojte..neviem mi niekto poradit,kde by som vedela kupit telove mlieko the healing garden - white tea??...raz som to kupila mamke a chcela by som ju opat potesit na vianoce...zhanala som to uz aj na nete ale nevedela som to najst..bud neaku stranku alebo kde by som to vedela kupit...za kazdu rada vopred dakujem:))

bodocka

ano tieto krasne vonaju:))) ja osm si chcela tiez kupit telove mlieko ale kym som sa k tomu dostala nebolo to v drogerii.. aj mne predavacka vravela ze ich uz nejak nevyrabaju a im do drog. neposielaju..velka skoda:( ja mam toaletny parfem healig...ten som si kupila tak pred 4 mesiacmi. hm asi posledny vyrobok..