Oblast bikin

gugula

Na holenie si musis najst hlavne dostatok casu!!, spravnu polohu a spravne nastoje!=D
najlebsie je ak sa zacnes holit po kupani ...nanesies penu a zacinas! je naozaj dolezite neponahlat sa ..pretoze potom to dopadne tak...ako to dopadlo! po holeni skus pouzit nejaky balzam alebo zasyp...pocula som ze niekedy zabera aj panska voda po holeni...:D skus vyskusat :)

karama

skus po holeni pouzit detsky zásyp aviril... ma hojive účinky... ked zacnu chlpky dorastat, urob si piling, aby ti nezarastali do koze )

mary-anne

mnamka, lenze tato tema tu bola rozoberana uz vela krat, preto prispieva malo ludi.
niekedy netreba byt lenivy a temu si najst :)

bodocka

aj mne sa stava ze ked sa tam oholim mam tam cervene bodky a potom sa bojim opat oholit lebo si mylsim ze si to podrazdim este viac.... inak vyskusala som si dat na to zinkovu mast... netreba vela a super funguje... krem je dobry ale zinkova mast je to prave orechove:)))

mnamka257

pri holeni vzdy pouzi dostatocne mnozstvo peny na holenie.a po holeni si na oholenie miesto nanes upokojujuci krem

renyyy

to je typicka reakcia pri zarastani chlpkov... tiez som skusala oholit oblast bikin a dopadlo to rovnako. Treba mat cistu novu ziletku, dostatocne mnozstvo peny na holenie a nezabudnut na dezinfekciu a nakremovanie po holeni. Najlepse to robit kazdy den po holeni. Ale mne sa napriek tomu stale nejaka zapalena vyrazka objavi. Sorry, ze neviem lepsie poradit. No myslim, ze tie vyrazky budu individualnou zalezitostou.